Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egy "karácsonyi...

Mit vegyek fel egy "karácsonyi" főként ajándékozós osztály bulira?

Figyelt kérdés
Hatodikos vagyok, nagyon érdekel a divat és szeretek mindig a legtökéletesebben kinézni. Szerintetek milyen színeket párosítsak, vagy milyen stílusban öltözködjek?

#divat #ajándék #öltözködés #kinézet #karácsony #osztálybuli #tancversenyek #mibentudnektancolniis #tizenketeves
2016. nov. 27. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is, egy dolog, amit minél hamarabb megtanulsz, annál jobb: Nincs olyan, hogy tökéletes. a szépség, a stílus, minden relatív. Magadnak kell tetszened, a lényeg, hogy amkor tükörbe nézel, azt érezd, hogy amit látsz magadon, az tükrözi az egyéniséged és önmagadat.


A kérdésre válaszolva, egy ilyen osztálybulira a saját ruháim közül én a méregzöld garbónyakú ujjatlan, laza ruhámat venném fel piros harisnyával és fekete csizmával. :) De el tudok képzelni akármilyen sötétvörös-fekete párosítást, esetleg sötétzöld-feketét.

2016. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszön szépen, a vöröses összeállítást már tavaly kipróbáltam, most egy új kéne, megnézem mit találok az első tippedhez :D
2016. nov. 27. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell túlgondolni. Egy hosszú,kötött felső harisnyával szerintem tökéletes.


Ha szeretsz a ruhádra nagy gondot fordítani és szépnek kinézni, akkor meg kell tudnod azt hogy milyen évszak típusba tartozol. Ennek neten utána tudsz olvasni, de igazán beletrafálni szerintem nehéz.

Ez alapján megtudod hogy milyen színek állnak neked jól.

Illetve vannak olyan praktikák, amikkel a kevésbé szép részeinket palástolni, a szebb részeinket pedig kiemelni lehet.

2016. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!