Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit adnátok a helyemben?...

Ti mit adnátok a helyemben? Tudom, hogy ebben az időszakban rengeteg ilyen kérdés van (és kb már az összeset végig is olvastam), de szükségem lenne egy kis segítségre ezzel az osztályos ajándékozós dologgal kapcsolatban!

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy alig pár hónapja ismerjük egymást és nem is kerültünk olyan nagyon szoros kapcsolatba. Szóval karácsonyra kihúztam ezt az osztálytársamat (17f), de ötletem sincs, hogy mit adjak neki. Ajándékok terén amúgy is ügyetlen vagyok, de így aztán végképp tanácstalan vagyok. Nem igazán tudom, hogy miket szeret... Ha van bármi, és tényleg BÁRMI (használható) ötletetek, akkor légyszi írjátok meg, mert komolyan nagyon nagy szükségem lenne rájuk. Előre is köszönöm!

2015. dec. 10. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is egy olyan fiút húztam, akit nem ismerek annyira , és amúgy nem is kedvelem. Én egy ajándék mozijegyet adok neki, amit csak 2Ds filmekre tud felhasználni. Megkérdeztem a Cinemaban és azt mondtak, hogy 1560ft az a jegy, amit csak abban a városban használhatja fel, ahol vetted. Ez szerintem klassz dolog, mert moziba menni mindenki szeret.
2015. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szép csomagolású bon-bon tök jó!
2015. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 a_Művésznő válasza:
Vegyél neki sablonajándékot (pl.:bögre)vagy fogd poénosra a figurát. Ez alatt azt értem, hogy valami vicces plüst (nem tudom, hogy nálatok milyenek a fiuk de a mi osztályunkban tavaly mindenki nevetett azon, hogy mit vetem az egyik fiúnak) vagy vicces tárgyat (radírt) vegyél. Lehet, hogy annak még jobban is örülne mint egy bögrének.
2015. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valászaokat!
2015. dec. 15. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!