Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy ha az...

Miért van az, hogy ha az ember elmegy egy szórakozóhelyre az esetek egy részében kiöltözik, hogy jobban hódítson?

Figyelt kérdés
A sima hétköznapokban is lehet ismerkedni úgy hogy nem vagy kifestve, de mégis más egy buli vagy randi. Ennek mi a pszihológiája? Az emberek adott környezetben mást várnak el, más megjelenést és ha ettől eltérsz akkor már nm vesznek észre?

2016. dec. 1. 19:27
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:

1: sosem megyek szórakozóhelyre azért, hogy hódítsak. szórakozni megyek meg azért, hogy a barátaimmal legyek.

2: Hétköznap nekem nem praktikus csinos, puccos cuccokba járni, egyetemista vagyok, laborban dolgozom, sokat szaladgálok, könyvtárban ülök, laborban ténykedek, a szoknya-magassarkú párosítás akár komoly veszélyforrás lehet a labroban pl., de órákig ülni sem jó ám szűk cuccokban mondjuk, viszont szeretek néha csinosan kinézni, vagy a hétköznapitól eltérő ruhákat hordani, néha kirittyenteni magam, erre meg tökéletes a vacsora, beülős este vagy a szórakozóhely.

Ismétlem, én még életemben egyszer sem mentem úgy bulizni, hogy "húú, ma este bepasizok". Magamnak nézek ki jól, nem másoknak :)

2016. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem Koszi.
2016. dec. 2. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!