Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az öcsémnek odaadhatom azokat...

Az öcsémnek odaadhatom azokat a ruhákat, amik uniszexek, nem lányosak pl. fekete cicanadrág, fehér hosszú ujjú póló, mert mostanában nagyon fázik a suliban?

Figyelt kérdés

Már egy derékmelegítőt kapott szülinapjára, de méretben már lassan utolér. Ami nekem épp már nem jó, az neki még egy picit nagy. Mondjuk sok lányholmim van, de vannak uniszexek is. Úgy gondolom azokat nem raknám fel a vaterára, amik méretben jók, és fiú is hordhatja.


Ti mit csináltok a kinőtt ruháitokkal?


2016. dec. 3. 18:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, félreértés ne essék, nadrág alá gondoltam a cicagatyót. :)
2016. dec. 3. 18:34
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem simán. :D én is cserélgetem a tesómmal a ruhákat.
2016. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Miért ne? Ha fázós, akkor neki is ugyanolyan joga van felöltözni, mint nekünk nőknek. Sokat számít az a +1 réteg nadrág alatt. Síelésre az uncsitesómék női pamutharisnyát szoktak felvenni síruha alá, a kutya sem mondja meg róla, hogy női!!

Én a karitászba szoktam leadni a kinőtt vagy nem használt ruháimat. Szerintem jól teszed, hogy ameddig valaki tudja használni a családban, akkor hordja valaki, nálunk régen ez volt.

2016. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen gyakori dolog az, hogy a tesók egymástól orokolnek ruhákat. Persze mivel fiú lány, így nem evidens, de ha vannak egymás számára atadhato ruhadarabok, akkor persze add az ocsednek. Nincs ezzel semmi gond.

A márkás drága új újszerű ruháimat eladom. Ami még címkés azokból ajándékozni is szoktam. A már nem olyan szuper darabokat ruhagyujtobe szoktam leadni.

2016. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs ellenvetése akkor simán. Én is adtam neki uniszex holmikat, megkérdeztem kell-e volt amit elfogadott. Cicanadrágot mondjuk nem venne fel, de futónadrágot simán elfogadta.
2016. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:

Lehetőleg csak aláöltözetnek.

Meg kérdezd meg,hogy kell-e neki:D

Ha nem,akkor hagyd inkább.

2016. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő kérte, mert látta más fiúkon, hogy vesznek fel nadrág alá.
2016. dec. 3. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze. Max nem fogja a többi kölök orrára köti, hogy kitől származik a ruhája. Pláne az olyan, ami úgyse látszik... akkor nem tök mindegy?


De ne tukmáljál rá minden vackot, tényleg csak, ha ő kéri. Alapból ritka az ilyesmi, hogy fiúnak - lánynak ugyanaz a ruhadarab bejöjjön.


Nekem is (fiúként) volt/van ilyen fekete cicanadrágom mínusz huszak esetére, de az olyan, hogy konkrétan még anyámé volt 40 évvel ezelőtt...

2016. dec. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze simán. Főleg ha neki is tetszik, és szívesen hordja. Nekem is van egy pár női cuccom, amit szívesen hordok, mert uniszex. Pl leggingsek nadrág alá, nejlonharisnya nadrág alá, feszülős skinny farmerek, feszülős aláöltözetek nadrág és póló is, stb. :)
2016. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!