Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télire elegendő a gyapjúkabát?

Télire elegendő a gyapjúkabát?

Figyelt kérdés
Elegáns kabátra van szükségem, viszont a sima szövet nem elég és nem megoldható, hogy alá felvegyek plusz egy réteget. Találtam egy mind szabásában, mind árában elfogadható gyapjúkabátot, ami nyilván melegebb, mint egy szövetkabát,de elég vékony, és még nem volt gyapjúkabátom, nincs tapasztatom arról, hogy elég lesz-a a mínuszokban.
2016. dec. 4. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt te tudod, mennyire vagy fázós. Én például nem bírom a hideget,már tegnap is majd megfagytam. Pedig ennél még hidegebb lesz sokkal. Ha alá tudsz venni pl meleg kardigánt vagy kötött pulcsit stb...akkor szerinten elég lesz.
2016. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"és nem megoldható, hogy alá felvegyek plusz egy réteget. "


Mihez kepest plusz egy reteget, meg egyaltalan milyen gyapjukabatra gondolsz? Ha egy vekony gyapju kabat ala felveszel egy vastag polar pulcsit, nem fogsz fazni, meg gyapju kapatbol van olyan vastag is, amivel az eszaki sarkra lehet menni.

2016. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fázós vagyok, de nem vészesen. Ma egy kevert szövet-gyapjúkabát volt rajtam, de a felsőmre még rávettem egy kötött pulcsit, így komfortos volt.


'Divat' kabátot néztem ki, fast fashion üzletben kaphatót, ez egyrészt nem vastag, másrészt nem olyan meleg egy 'normál' gyapjúkabát, sok évvel ezelőtt volt gyapjúkabátom, de az sokkal vastagabb volt, mint a most kaphatók. A plusz egy réteg azt jelenti, hogy a hosszú ujjú vastagabb felsőre még egy zakó vagy pulóver.


Köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 6. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!