Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek divat még a...

Szerintetek divat még a cicanadrág? Nem nylon harisnya meg ilyenekre gondolok. Rendes fekete cicanadrag.

Figyelt kérdés
Nem az a stilus vagyok, aki ezt az atlatszot veszi fel, hogy rendesen latni a bugyijat meg ilyenek :D Rendes fekete, nem atlatszora gondolok. Nem egobol, de formas fenekem van nem vagyok kover se. Sportos alkat. Es szeretem is hordani hetkoznapra is akar egy hosszitott felsovel vagy egy rovidebbel is, de most itt olvastam veletlenszeruen ratalaltam egy kerdesre, hogy divat vagy sem. Es sokan azt irtak 5-6 eve volt ez. Kovetem egyebkent a divatot, es sokan hordjak is latom, de ez igy elvette a kedvemet tole:) Megjegyzem nem minden nap cicanacit hordok, farmert is felveszem! :D Szerintetek?
2016. dec. 6. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nagyon bejönne ! A divatot pedig nem követni kell, hanem teremteni :)
2016. dec. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Miért ne lenne divatos?Formás lábakon mindig jól fog mutatni :) Én is gyakran hordok.

20L

2016. dec. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Max hosszított felsővel,a cicanadrág nem rendes nadrág!
2016. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen de csak hosszított felsővel.
2016. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Annyira nem divat, inkább a normál nadrágok, de akinek jó alkata van hord cicanadrágot is, meg főleg a tinik.

Van mindig páran akik magukra hívják a figyelmet ilyen cicanacikba, de úgy nem divat.

2016. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ha nem divat, nem mered ?
2016. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézz körül az utcán,20 lányból-nőből kb 9-en ez van,tehát biztos hogy még divat.Amúgy azt hordj ami neked tetszik ne mással foglalkozz.
2016. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt hordok, mert ezerszer kényelmesebb, mint a farmer, plusz nem hízom-fogyom ki.

Hosszított felsővel alap, anélkül irtó gáz. :D

2016. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!