Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó így? Fekete...

Szerintetek jó így? Fekete topánka, fekete harisnya sötétkék halászfarmer, fehér öv, barna kiskabát, fehér rövidujjú selyeming. (elegáns) Vagy inkább egy kék fehér elegáns pamutfelsőt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyáltalán nem tetszik ez az összeállítás, nem tudom miért. Talán a sok szín keverése + a fekete harisnya sötétkék halászfarmer fehér övvel...Érdekes. De lehet, hogy felvéve jó. El sem tudom igazából képzelni.
2010. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fekete kabát kéne meg naci de sajna nincs...Szal szted akkor ne erőltessem?
2010. máj. 1. 17:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Szabadtéri koncira megyek és foggalmam sincs mit vegyek fel...de elegáns a dress code:)
2010. máj. 1. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem összevissza ez egy kicsit?

Ha nem nagyon muszáj, inkább hanyagold azt a halászfarmert!

2010. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehet igazad van vagy ha azt szeretném mivel tudnám felvenni? hogy ne fagyjak meg este? Vagy maradjak inkább a bevált farmernacinál?
2010. máj. 1. 17:41
 6/7 A kérdező kommentje:
farmernaci helyett hosszúnacit akartam irni:)
2010. máj. 1. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a hosszú farmernél vedd fel a fekete topánt és ha nem létszükséglet a fehér övet is hanyagold! S akkor mehet a kék felső barna kis kabáttal. A táskád fekete legyen mindenkép!
2010. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!