Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol szoktatok cipőt venni?

Hol szoktatok cipőt venni?

Figyelt kérdés

Kínai ès Deichmann felejtős. Inkább legyen drágább, mint hogy valami olcsó ami hamar szèt jön.

18/L



2016. dec. 7. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
A deichmannos Gallus-okban meg nem csalodtam, ket ilyen borcipom is volt, ahhoz foghatot ar-ertek aranyban meg nem lattam.
2016. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Playersroom

De bárhol rá lehet akadni jó cipőre, én utóbb a H&M-be vettem, maximálisan meg vagyok elégedve vele, persze majd erről fél év múlva...

2016. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Deichmann és CCC. Nekem már ez is drága, eddig egyetlen lábbelim sem ment szét, pedig van amelyik állandó használatban volt (ősz-tél-tavasz) és megvan 3 éve, de semmi baja.
2016. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Converse,Newbalance,Adidas,Nike,Dr.Martens,Playersroom,Stella McCartney,hirtelen ennyi jutott eszembe.
2016. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
CCC is rossz minőségű. Barátnőm ott vett csizmát, hát khm... egy hétig tartott neki, és lehet még sokat is mondtam. Persze vannak kivételek, lehetséges hogy csak ő fogta ki azt az egy rossz minőségűt.
2016. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon változó. mindenhonnan van cipőm, az utóbbi időkben netről rendeltem vagy turkálóban találtam jókat, persze azt is megértem ha valaki nem akar turis cipőt hordani... árérték arányban a decathlon a legjobb sztem ha sportcipőről van szó, egyébként érdemes a leárazásokat nézni
2016. dec. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Garagestore, pig shoes sajnos, a playersroom is hamisitvanyokat árul. Mi-n 4 playersroom van, ami eredeti eredeti darabokat árul.
2016. dec. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sok cipőt vettem már a Deichmannból is - vannak bőr cipői is, pl. nőiben a 5th Avenue + kényelmi cipői is jók. Ja, és onnan van a Nike-m is.
2016. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!