Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csipkés ruha alá mit szokás...

Csipkés ruha alá mit szokás venni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,beruházok egy szép csipkés miniruhára,de nem vagyok vele tisztába,hogy egyáltalán nekem valók-e,ami az adottságaimat illeti.

E kosaras melltartót hordok,így sajnos elengedhetetlen,hogy mindenhez melltartót vegyek.

Nagyon igénytelenül nézne ki,ha testszínű melltartót vennék fel hozzá?


Egyébként ilyen,vagy ehhez hasonló ruhákról lenne szó:

[link]



2016. dec. 7. 22:02
 1/5 anonim válasza:
begytartót, hogy a begyeid a helyükön maradjanak
2016. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ohm..mondjuk bugyit?
2016. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Testszínű melltartót vagy olyan szilikonos pánt nélkülit. A ruháról véleményt nem kértél, de szerintem nagyon közönségesen hatna egy hozzád hasonló tulajdonságokkal rendelkező nőn.
2016. dec. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nagy melleid miatt elég feltűnő vagy. Nem teteznem egy ilyen ruhával. Ez a képen látható szupervekony mell nélküli lányoknak való.

De ha mindenképp venni akarsz akkor testszinu alsó és melltartó javasolt. Bár ez amúgy is bélelt szóval sok nem látszana amúgy sem.

2016. dec. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez alol ki fog latszani a melltarto a derékkivágás miatt. Vagy ha nem akkor az a melltarto e kosarra nem fog tartani semmit, en is vettem egy hasonlo felőjű ruhát azóta sem hordtam szintén E kosárral pedig amügy vékony vagyok, anyukám is azt mondta ez szigoruan 16-18 éveseknek való és maximum B kosárra.
2016. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!