Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lány testvérem bulizni...

A lány testvérem bulizni szeretne egy pár emberrel?

Figyelt kérdés

A testvéremmel elvesztettem egy fogadást és az volt a tétje hogy ha ő nyer akkor be kell szerveznem neki embereket hogy vele bulizzanak valahol(neki az is jó ha egy társaságba megy).15 éves,egyébként szilveszterről lenne szó és megígérte hogy rendes lesz és jófej.Mondta hogy ha számít valamit akkor ez az összeállítás lesz rajta:

Felső: [link]



Harisnya: [link]


Magassarkú: [link]



2016. dec. 8. 12:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szoknyát kifelejtettem pedig mondta hogy írjam le: [link]
2016. dec. 8. 12:47
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Itt mi a kérdés?

Mit szeretnél megtudni: A véleményünket a ruháról,vagy azt,hogy helyeseljük-e azt,hogy 15 évesen bulizzon a testvéred?

A felsőre még azt mondom: oké, bár nekem egy kicsit túl fényes és mű az anyaga.

A tűsarkú, harisnya... szerintem egy 15 évesnek ilyen kivitelezésben még nem való.

2016. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez az összeállítás szörnyű. Ez egy nyári szoknya, amit combközépig érő harisnyával akar felvenni? A magassarkú is hülyén néz ki 15 éves lányon. Nem engedném az anyja helyében, hogy ebben menjen bulizni.
2016. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ez a szett nagyon gáz. 15/L
2016. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Szép kis utcalány lesz a testvéredből.
2016. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
A testvéred, hát persze. Anyád ki sem fog engedni ebben az utcalány jelmezben, szóval a kérdés tárgytalan, de nyugodtan álmodozz tovább.
2016. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
A szoknya förtelmes, egyedül a felső illik hozzá
2016. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó vagyok, a korára értettem
2016. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
ez azért nem utcalányos... inkább csak ízléstelen. igazából semmi nem tetszik benne. :D talán a szoknya a legrosszabb azzal a harisnyával. de a cipő se semmi ennyi idősen. egyszerűen röhejes ez egy 15 évesen.
2016. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

A testvéred...


Nagyon nem illik össze ez a szett. Ha ezekből kell kihozni valamit akkor: Maradjon a felső (nem tűnik valami szépnek fotón sem, de élőben lehet más) a magassarkú és hozzá egy szűkszárú farmer. Plusz hogy fent ne legyen diszkógömb valamilyen hosszú lógós nyakláncot vennék fel, hogy megtörje.


De amondó vagyok, hogy magassarkú helyett egy sima csizmával jobban járnál. Kényelmesebb egész estére és nem fagy kopogósra a lábad ha kimennétek megnézni a tűzijátékot.

2016. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!