Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megvegyem neki?...

Szerintetek megvegyem neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Múltkor, amikor a lányommal vásároltunk (15 éves), előjött azzal, hogy mi lenne, ha sima bugyi helyett tangát vennénk, mert sok osztálytársa is azt hord.


Szerintetek megengedjem neki, hogy tangát hordjon?



2016. dec. 11. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Vegyél neki brazil tangát. Az kényelmesebb, mint a sima tanga, és ha felhozta, h szeretne abban járni, akkor biztos örülne neki.
2016. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem vegyél neki néhányat. Vannak olyan ruhadarabok, ami alatt nem mutat jól, ha átüt a bugyi körvonala.
2016. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Én ennyi idősen őrültem volna, ha édesanyám sima bugyi helyett tangát vesz. Szerintem vegyél neki, ne érezze magát emiatt kellemetlenül, hogy a többi lánynak már az van, neki meg nincs.

17/L

2016. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is főképp brazil tangáim vannak, de van kb. 3 darab "rendes" is. Csak akkor veszek fel franciát, mikor megvan a bajom.:) 15/L
2016. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Tekintve hogy ebben a korban az élő fába is belekötnek, ha van tangája akkor azért cikizik, ha nincs akkor azért.

1-2 db azért elfér, mert pl cicanadrág vagy egyéb feszülős nadrág, szoknya alá érdemesebb azt felvenni, nem csúszkál el, nem üt át a vonala, de ne használja gyakran, nem túl egészséges, de néhány alkalomtól nem lesz baj. Biztosan örülni fog neki:) Azt gondolom nem kell mondanom egy anyának, hogy ne ilyen szuperszexi agyoncsipkézett valamit vegyél, egy sima, egyszínű tökéletes lesz..

És ne azért hordjon bármi ruhadarabot, mert a többiek is azt viselik.

2016. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2016. dec. 11. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodtan vehetsz neki, en mar hamarabb is hordtam (a balett dressz ala tanga kellett), megsem volt soha semmi fertozesem, gombam, gyulladasom, ribi se lettem... nekem pl kenyelmesebb is egy jo minosegu pamut/ csipke tanga. Meg van ami ala csak az mutat izlesesen, mert masmilyennek latszodna a vonala es szerintem az eleg gusztustalan tud lenni :/
2016. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj a gyerekeknel, hogy naluk mukodik az egy hulye szazat csinal alap!

A fiuknal is megy a majmolas, ott a boxert is azert hordjak mert a masik ketto,harom osztalytarsukon az van akkor gaz ha Rajtam nem az van...

Vagy eppen azert cikizik mert O nem allt be a sorba.

Szoval En ilyen alapon nem engednem Neki!!

Csak akkor es olyan ruhat ami kenyelmes szamara es esztetikus, nem pedig azert mert trendi es nehogy lemaradjon a tobbitol.

2016. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
vegyél neki nyugodtan :)
2016. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
94%
Én 13 voltam amikor elkezdtem hordani, vegyél neki nyugodtan. 16L
2016. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!