Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyed errol a...

Mi a velemenyed errol a ciporol? (kep)

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 11. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
béna
2016. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem bejön
2016. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapjában véve nekem tetszik. A bokánál lévő felső része annyira nem. De amúgy is, te fogod hordani, nem pedig más. Ez a baj a mai társadalommal.. Mindenki úgy vesz cipőt magának, hogy előtte kikérik más véleményét, hogy az most szerintük milyen. Ha tetszik nekik, akkor nekünk is, de ha már nekik nem, akkor nekünk hiába tetszik, akkor úgysem vesszük fel, mert a másiknak nem jön be. De ezt csak te tudod eldönteni. Nekem alapjában véve tetszik. Nem rossz cipő. De még nézelődj, hátha megtetszik valamilyen másik cipő is, nem kell egyből beleszaladni az elsőbe! Remélem, hogy azért tudtam segíteni! :)
2016. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de tapasztalatom szerint a Vty minősége egy kupac kakiéval egyenlő.
2016. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!