Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Reiker cipő márkáról mik a...

Reiker cipő márkáról mik a vélemények? Téli bakacsot vettem azt tudom rendes bőr és bellűl bárány bundás, de a bőr része kicsit vékonynak tartom,24000ft huf volt megérte az árát, és valóban svájci márka a Reiker?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Riekerre gondolsz? Ha igen, az jó márka. Reikerről még nem hallottam.
2016. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a napokban 16 ezerért vettem. Elvileg jó márka
2016. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rieker igen csak elírtam , de akkor ezek szerint nem gagyi márka ?

Eladó nő monta svájcból származik , de egy tommy hilfiger , Mustang , Bugatti bakancstól már biztos nem jobb ugye ? Eredetileg tommy hilfigert akkartam venni akciósan csak nagy mérett volt már sajnos , igy utána sok voltban elmentem nézelődni vagy 5 boltot bejártam végül az utolso cipőboltban láttam meg ezt a rieker márkáju bakancsot ami fazonra tetszet és megvettem , de akkor jól döntöttem ugye ? Ki fog birni legalább 3 telet ? Sajnos vízáló nem volt de külön egy ezresért berakták valami tisztitó gépbe 2 percig és azt monta az eladó 2 hónapig így vízáló lesz , de jól monta az eladó ? Nem tudom mi a neve ennek a eljárásnak de segítcsen már majd valaki pontósan mia neve annak ha egy cipőt vizálósitani szeretnék.

2016. dec. 12. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Kipróbáltam. A tavalyi bakancsom érezhetően jobb mint ez az új.
2016. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem vált be. Egy éve vettem majdnem 30 ezerért egy sportosabb Rieker szandált, egy hónap után darabokban jött szét a talpa. Még csak kényelmes sem volt, az illesztéseknél körben kidörzsölte a lábamat. Úgyhogy részemről kipróbáltam, nem bejövős, nem veszek többet ilyet. Főleg ennyi pénzért volt nagy csalódás.
2020. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek már biztos nem számít a véleményem, de leírom, hogy ha esetleg valaki más rákeres erre a kérdésre, ne essen olyan hibába, mint én.

Tinikoromban a Rieker egy jó márkának számított. Könnyű, tartós és kényelmes viselet volt. Olyan, amiért kuporgatni kellett, de aztán ha volt kifizettél egy vagyon pénzt, utána tudtad, hogy egy kényelmes, tartós cipőt viselsz.

Mára ez megváltozott.

Vettem egy csizmát, és keresztbe tört a talpa két hét viselés után. A boltból elküldték javításra, de nem lehetett megjavítani (amit az eladónak mondtam is, de ő ragaszkodott hozzá).

Vettem egy szandált, és a talpa megsüllyedt. Egy hónapig sem hordtam, és akkor is csak néhanapján (nem vették vissza, mert "nem rendeltetésszerűen használtam").

Egy másik szandit meg ajándékba kaptam anyukámtól. Annyira dörzsölte a lábam, hogy ha nem lett volna forró a beton, levettem volna, hogy úgy szaladjak vissza sebtapaszért.

Soha többet Rieker! Még a kínaiak is jobbak!!!

2022. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is leírom a véleményemet, hátha valaki erre téved akinek segít :)

Régen a Rieker nagy hírnévnek örvendett, ezért mertem több tízezerért megvenni a bokacsizmájukat. Fel se merült, hogy nem bőr, sajnos csak itthon realizáltam, hogy mű. Ezen még túllépnék, de az első viselés óta egyre ráncosodik a tetején a lábujjhajlatnál, borzasztó igénytelenül néz ki. Olyan anyaga van, hogy rendesen leápolni se tudom, mert csupa csíkos vagy pettyes lesz.

Hosszú távon kifejezetten kényelmetlen benne sétálni, ill.ahhoz képest, hogy őszi/tavaszi rettentően csúszik a (műanyag?) talpa.

Ezentúl a márkát kerülöm és mindenkit lebeszélnék róla.

2023. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!