Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már dolgotok a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgotok a magyar "randigurut"? Volt már vele valamilyen sikeretek? Mennyit fizettetek neki? Valóban megérte?

Figyelt kérdés

Én felkerestem ezt a személyt e-mailen és sokmindent le kellett írjak magamról és az általam kiszemelt emberről, aki jelenleg már a párom és nagyon szeretjük egymást :)

Már 10 hónapja együtt lakunk és tényleg teljesen kiegészítjük egymást! A kérdésem az lenne, hogy kinek segített már a randiguru?

Én 2010 májusban kerestem fel őt, hogy van egy férfi, akit sehogy nem tudok meghódítani és elmondtam neki, hogy mennyire szeretem és stb... Kötöttem vele egy egyezményt, hogy ha belém tud szeretni az a férfi, akkor átutalom neki a fenntmaradó összeget!

Ez úgy működött, hogy 2x kellett neki utaljak! Egyszer 15.000Ft-ot és egyszer 10.000Ft-ot! Nagyon sokalltam, és nem hittem benne, de ő megfigyelte a "párom" :) és elmondta mit hogyan csináljak és valóban elérte azt, hogy belémszeressen ez az ember! Mivel az egyesség úgy szólt, hogy kölcsönösen bízzunk egymásban ő azt mondta hogy a következő 25.000Ft-ot az után fizessem, hogy tényleg egymáséi vagyunk... És ez így is lett:)

Szerintetek sok egy ilyen szerelemért ennyi pénz? Én nem bántam meg egyáltalán, de kíváncsi vagyok rá, hogy ti mit gondoltok!? Nektek segített már?


2011. szept. 10. 15:08
1 2
 1/12 krvua ***** válasza:
fogalmazd meg ujra.
2011. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem az lett volna, hogy Ismeritek-e a magyar randigurut, de a gyakorik.-ek belekötött és átírtam, hogy Volt már dolgotok a magyar randiguruval?...
2011. szept. 10. 15:12
 3/12 twinky ***** válasza:
Ezt ugye nem reklamnak szantad? Ha megis, szoltam a moderatoroknak...
2011. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem
2011. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogy te mekkora egy hülye vagy. Én ezt komolyan kérdezem, mert már sok ismerősömtől megkérdeztem, hogy ismerik-e de még senki sem mondta hogy igen. És kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan ember, akinek már volt vele dolga és hogyan talált rá.
2011. szept. 10. 15:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem volt dolgom vele, nem ismerem. Viszont te hol találtál ilyen randigurus hirdetést? Most direkt rákerestem, de csak a filmről dobott fel találatokat:D Te honnan ismered? Nem mintha szükségem lenne a szolgálataira, csak kíváncsi vagyok. Számlát adott? Ebben az országban tényleg bármiből lehet pénzt csinálni, marha élelmes emberek vannak:D
2011. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te ennyire hülye vagy, hogy mindent elhiszel, amit a filmekben látsz?

Igen én vagyok a randiguru. A tarifám 100.000 ft.

Az első felét mindenképpen át kell utalnod, aztán mondok neked ezt-azt és ha így sem sikerül meghódítani a célszemélyt, a te hibád.

Amúgy, ha megfigyelsz valakit, abból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, főleg úgy, hogy csak követed és meg sem szólalt. AZt sem tudod, hogy milyen ember stb.

2011. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azért ebben van valami hátborzongató, hogy így kifigyel egy embert...
2011. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én Pesten a VIII. kerületben a buszmegállóban vártam és oda volt kiszórólapozva. Ilyen szórólapokat láttam már Tárnokon, Érden és pesten elég sok helyen. Mióta megláttam, mindig észreveszem, ha kinntvan valahol, mert nagyon feltűnő! Szürke háttéren, lila zöld sárga csíkok, sávok húzódnak és közte a szöveg fehérrel. Csak az e-mailcíme van megadva. Azt beírtam a google-be de ugy sem dobott ki semmit! Interneten én sem találtam meg.

Miközben kutatott, küldött nekem nagyonsok képet e-mailen amiben utalt dolgokra és tudtam hogy nem fog átverni és ha ő nemlett volna, valóban nem lenne a párom, hidjétek el!

2011. szept. 18. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
hmmm...És számlát adott? Elég furcsa, hogy így kellett összejönnöd valakivel, ami gyakorlatilag egyfajta manipuláció, hiszen elvileg akkor már mindent tudtál róla, míg ő semmit rólad. És hol maradtak a híres női praktikák, más segítsége kellett egy kapcsolat létrehozásához? A kapcsolatot, hogy fogod egyedül fenntartani és ő tudja, hogy megfigyeltetted?
2011. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!