Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rosszul boxoltam ki? Tonkre...

Rosszul boxoltam ki? Tonkre tettem?

Figyelt kérdés
A minap vettem egy bakancsot viszont mar az elso hasznalat utan nagyon csunya lett, minden karcolas meglatszodott rajta mivel fekete. Ugyhogy reggel gyorsan kiboxoltam, de nagyon nagyon csunya lett. Este ujra atboxoltam hogy legalabb szepen legyen rajta az a reteg ne ugy ahogy reggel siettemben megcsinaltam. Az lenne a kerdesem ogy le lehet mostni esetleg(nem mertem sikalni meg kiserletezgetnk rajta mert feletem hogy csak rontok a helyzeten) le jon rola a box reteg vmivel??

2016. dec. 14. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés boxot kell rátenni, utána puha ruhával vagy inkább kefével fényesíteni. Az utolsó lépés ne maradjon ki, mert úgy ronda matt lesz. Keféld át és majd lemegy róla a box , ha sokat tettél.
2016. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Deha mar raszaradt lehet tenni vmit? Nem szeretnem ezert a cipot kidobni de rettenetesen csunya, mintha nemis ugyan az.a cipo lenne az eleje meg a vege
2016. dec. 15. 06:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kefével nem jön le akkor mosd le, és boxold újra vékonyan.
2016. dec. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tetted tönkre.
2016. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!