Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért számít ennyire a pénz a...

Miért számít ennyire a pénz a fiatalok (10-30évesek) között? Ha nincs pénzed te már nem lehetsz senki? Mért fontos a közösségi felületeken való szereplés, a képek folyamatos posztolása?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Az anyukámmal élek és a bátyámmal ( fél tesó) . A Bátyám már dolgozik azóta sokkal könnyebb anyagilag.

Van egy hugom is 4 hónap van köztünk ő apa oldaláról a tesóm.

A hugom akit most nevezzünk Vivinek tipikus plázap1csa és az anyukája is.

Az élete nagyon egyszerű reggel felkell elmegy az iskolába majd szoliba és kondiba , beül meg inni valamit végül haza megy (gondolom tanul) az után alszik péntek , szombat este megy”bulikázni” .

A képeket folyamatosan nyomja fel .

Ilyen vagy ehez nagyon hasonló a „baráti” társasága élete is.

Kinézetre : műköröm, szolis bőr, műszempilla és a legtöbbnek póthaj .

Vivi az osztálytársam (sajnos) tagadja hogy közünk lenne egymáshoz szégyel . Irányító személyiség mennek utána a többiek mint a pincsikutyák . Vivi lenézi a korunkbeli fiúkat és a hozzám hasonlókat. vivi a maga 18 évevel egy 25 éves palival van együtt akibe sokan „szerelmesek” nem csúnya srác de a természete az gusztustalan.

vivi baráti köre is a legtöbb fiatal lány ilyen és lenézik az olyanokat mint én.

Én egy atlagos lány vagyok csak szempilla spirált használok , fürdéshez nem hasznalok 5000 ft tusfürdőt és fürdőbombát nincs 20-30 ezres parfümöm amivel 10 percenként befújom magam tetőtől talpig. Nem divatos a kabátom de meleg ahogy a cipőm is sok a kínaiban vagy turiban vett ruhám ( nyilván nekik egy zokni 2000 nél kezdődik) . Nem tehetem meg hogy mindennap beülök enni inni valahova. Nincs padlócirkálom akit Luxykának meg Pinkynek hivnak .

Normális iskolatáskt használok nem ilyen könyék hajlatban hordott akármit.

Nincs műkörmöm, meg hosszú hajam vagy műszempillám. nem járok mindennap az edzőterembe fotózkodni.


Ezért én az igénytelen kategoriába tartozok . Ma azért lettem igénytelen mert nem zuhanyzok le reggel suli edzés meg szoli után meg lefekvés előtt. Csak este az olcsó c00pos tusfürdömmel.


Nem értem a vivihez hasonló lányok gondolkodását miért bántják a hozzám hasonlókat.

A történetben nem Vivi a lényeg mivel a többi lány is piszkál.



2016. dec. 15. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen mert ő így érzi jól magát (vagy csak azt mutatja). Az ilyen lányok többsége azonban nem veszi a fáradtságot hogy leüljön megtanulni 10 mondatot, de még kapanyelet se fogott a kezébe. Addig szép az élet amíg valaki fizeti ezt, de bizony eljön a nap amikor magának kell majd. Akkor koppan egy nagyot.


Viszont igen, igénytelen vagy ha nem zuhanyzol le edzés után. Azért ennyi legyen már. A piszkálások tárgya csak a külső rád irányulva? Vagy pontosan miért piszkálnak?

2016. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Ez van fogadd el,Làzàr is megmondta: ,, mindenki annyit ér amennyije van".

Kicsit irigy vagy a tesódra,hogy igazi full full nô aki a központban van,és gyakorlatilag népszerû ô aki kell a paliknak te meg nyilvàn csak az àtlag sörös Józsiknak akik max egy Suzukit vesznek,és nincsenek így a toppon.Amúgy te is megvehetnéd ezen dolgokat mehetnél annyit edzeni és lehetne szép hajad,mivel aputok közös,nyilvàn van pénze,mégha nem veletek lakik.

Vagy menj el dolgozni suli mellett és lesz pénz.

A mai vilàgban a pénz és egészség kell,a többit megvesszük kilóra.

Ez van,szokj hozzà.

2016. dec. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Tini éretlenek, fenn hordják az orrukat, hogy megjátszhassák magukat. Aki ilyen korba ilyen kivagyi életet él, az buta, beképzelt, sztárokhoz akar hasonlítani.
2016. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Edzeni nem szoktam tesi óra után meg nem tudok lezuhanyozni.. azért vagyok számára igénytelen mert csak este fürdök reggel meg suli után nem.


Apukánk közös de őt se apa pénzeli ha nem az anyja meg annak a pasijai inkább. Apánk nem tart túl nagy igényt ránk meg a gyerektartás az siralmas egy összeg nekik is.


Amúgy nem buta mivel neki jó jegyei vannak. Nem hogy kapát de szerintem seprűt se fogott a kezébe de az anyja se mivel takarító nő jár hozzájuk.

2016. dec. 16. 16:41
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Akkor szimplàn irigy vagy.

Nyilvàn mert ô a népszerû ô akit minden jó pasi akar,õ palija aki sikeres egzisztenciàval rendelkezik,a làny megkap mindent amit csak,és tudja mi kell a pasiknak.

A helyedben hallgatnék rà.


29F

2016. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkoz vele!

Majd kinövi. Talán egyszer rájön, hogy az élet nem a szoli a műköröm a divat és a pénz körül forog.

Neki csak az általad felsorolt dolgokból áll az élete. Anyuci pénzeli de ha kéne dolgoznia akkor megnézném milyen munkát végezne...(inkább nem érdekelne)

Sajnos ebben a korosztályban ez megy aki pénzes az sokszor lenézi a másikat,ha nem olyan mint ő akkor az illető már egy szar ember.

Ha mondjuk nem 20-30 ezres sporcipőt hordasz, akkor már egy senki vagy a szemükben.


Igazából én ezeket ez embereket csak sajnálni tudom mert lelkileg tuti nincsenek rendben...

A belső ürességüket és bizonytalanságukat pénzel próbálják meg kompenzálni. Mert ha ilyen-olyan divatos cuccokat hordanak azt hiszik, hogy lesznek valakik.

Azért is ilyenek mert még nincsen önálló személyiségük csak követnek egy trendet és azt hiszik, hogy milyen nagy arcok közben sehol semmi.

Csak mennek a birkanyáj után.


Elhiszem, hogy zavar és idegesít a testvéred viselkedése de próbáld meg ignorálni az életedből ezen dolgait.

Te legelább tisztában vagy vele, hogy milyen értéke van a pénznek míg a testvéred egy törékeny álom világban él.


Amúgy nekem is meggyűlt a bajom a testvéredhez hasonló lányokkal.


Rólam azt kel tudni, hogy fekete cuccokban (zenekaros polókban) meg acélbetétes bakancsba járok. A metrón már elég sokszor tapasztaltam, hogy ezek a lánykák (akik szinte csak csoportostul képesek közlekedni) velem szembe ülve pusmusolnak meg nevetgélnek rajtam ráadásul olyan lekezelően néznek az emberre stb...néhe be is szolnak az élettelenek.


De ez csak egy bosszantó dolog,

hogy ha én leszarom, hogy, hogy néznek ki akkor ők miért nem képesek erre velem kapcsolatban?! Aztán arra gondolok, hogy milyen szar lehet nekik, hogy abban lelik örömüket, hogy másokat próbálnak oltogatni.

Szerintem szard le te is a testvéred oltogatását.

Esetleg találj magadnak egy egyedibb megjelenést aztán te sajnáld le a tesód és a többi felszines lányt azt kész.

Amúgy turkálóból nagyon egyedin fel lehet öltözni.:) de szerintem a kinait hanyagold (nem jó a minőség ár aránya) inkább néz szét leárazásokkor.


A lényeg, hogy szard le őket, és ne foglalkoz a hülyeségeikel.


20/L

2016. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha közös az apukatok hogy lehet 4 hónap csak köztetek?


Azt érzem hogy féltékeny vagy.

Nem csak a 15-30eveseknel számít a megjelenés hanem később is fog.

Én 32 vagyok 3 gyerekkel de mégis fontos.

Egyrészt nő vagyok. Kell divatos ruha smink minőségi tesapolo szerek.

Másrészt 3 gyerek ide vagy oda, jó lenne ha a párom nem csak azert maradna velem mert itt vannak ok, hanem az érdeklődését fenn tudnám tartani.


Igenis szükséges foglalkozni a kulsonkkel még ha nem is annyira mint ezek a lányok.

Öltözz igényesen. A turi oké de a kínait hanyagold.

Vegyél minőségi tusfurdot. Vagy natúr szappanokat.

Alkalmanként menj el fodraszhoz kozmetikushoz.

2016. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Oltozz egy kicsit divatosabban es alazd le a feltesodat a magad modjan(!)

Ne legyel plazap.csa viszont egy kicsit minosegibb ruhakat vegyel(turibol is lehet jokat) esetleg ha megengedheted magadnak neha-neha menj el a plazaba amikor learazasok vannak. En is utalom az ilyen szolis rbancokat..:D

Neha jarj el edzeni vagy esetleg eddz otthon. Ki tudsz hozni sok mindent keves penzbol is:)

Esetleg ha gondolod sminkelj kicsit tobbet,nem azt mondom hogy legyel kivakolva,de mondjuk szemceruza,vagy esetleg tus+spiral. Szep hatast tudsz vele elerni.:)

Aztan ugyesen ;)

2017. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!