Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan szerezzek térdig érő...

Honnan szerezzek térdig érő fekete szoknyát?

Figyelt kérdés
Katolikus suliba járok, és kb. Olyan combközépig ér az ünneplő szoknyám, és rám szólt néhány tanár hogy túl rövid (persze volt akinek sokkal rövidebb volt, rá meg nem szóltak, de mindegy), és kerestünk az összes boltban, és a túl rövidnek hívott szoknyám volt a leghosszabb, aztán kérdeztük a rokonainkat is, nekik sincs, aztán anyukámnak van egy, de az kicsit a térdem alá ér, és bő a dereka. Szval szerintetek honnan szerezzek rendes szoknyát? ( azér nem kell térdig érnie, de a térdem fölött max. Tíz centivel. És nem szeretem a fekete gatyát ha azt ajánlanátok, pont ezér akarok új szoknyát.)
2016. dec. 16. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szinte mindenhol. Bevásárlóközpontban szinte minden üzletben.
2016. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nálunk csak rövidek vannak :\
2016. dec. 16. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Én munkaruha szaküzletben vettem anno egyszerű szabású vászon ünneplő szoknyát. Igaz nálunk a sötétkék volt elvárás de ott rögtön kaptam.
2016. dec. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


"Midi" azaz középhosszú szoknyára van szükséged.

Webáruházból való rendelés? Vagy Auchan vagy Tesco F&F ?

Turkáló?

Nekem turkálóból lett térdig érő ceruzaszoknyám.

2016. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

H&M-ben most online 4000 Ft (3990) egy fekete midi szoknya.

Ha bemész az üzletbe tömérdek akció van. Januárban leárazásokon körül nézel tuti találsz vmit.

2016. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Orsay. Nagyon sok "irodai" viseletük van. Ott vettem egy nagyon jó, térdig érő ceruzaszoknyát.

Előtte Promodban vettem egy csinos, egyenes szabásút.

Szóval tényleg nagyok sok helyen van.

Nyilván nem ilyen Mayo Chix meg Bershka stílusú üzletekben kell keresni.

2016. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!