Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság cikinek számít ha...

Manapság cikinek számít ha egy 20 éves lány bővebb szárú alkalmi nadrágot visel?

Figyelt kérdés
Mindenkin csak szűkszárúakat látok, farmerből is, meg más nadrágokból is.

2016. dec. 18. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Hát egy trapéz nadrág szerintem abszolút nevetséges ma, attól függ mennyire bő az a nadrág illetve milyen alkatú nő viseli. Van akinek kifejezetten jól állnak az egyenes illetve bővebb szárú nadrágok. Azt viselj amiben jól érzed magad.
2016. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Manapsag a divat az, ha minel szukszarubb nadragot viselsz, de ez nem jelenti azt hogy ciki lenne. Vannak olyan lanyok, akik jobban erzik magukat egy ilyenben. En sem szoktam a divat utan menni. Szerintem nyugodtan hord,legalabb nem fogsz beolvadni a tobbi ember koze.:)
2016. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne ciki? Mindenki foglalkozzon a maga dolgával. :)
2016. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Például ezek bőszárúak, de egyáltalán nem ódivatúak vagy cikisek szerintem. Ilyenre gondoltál? :)

[link]

2016. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen. Ilyesmire gondoltam, köszi a válaszokat! :)
2016. dec. 19. 00:02
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen!

Kisse meleg benyomast kelt!

Ugy mint a tul szuk a fiukon!

Nem veletlenul latsz mas lanyokon szuket!!!

2016. dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BulmaSwan ***** válasza:
6-os ez nagyon hülyeség. Van olyan alak amin egyáltalán nem áll jól a tökig leszűkített szár. Pl. aki nagyon erős csípőben és nem igazán szeretné kihangsúlyozni. Ha szereted hordani a bővebbet, akkor nincs vele semmi baj. Úgy is mostanában jön vissza a trapéz meg a bővebb szárú nadrág is.
2016. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

7!

Miert lenne hulyeseg?

Ha egy ferfi testepit es azert vesz fel szukszaru farmert , azt is elitelik miatta!

Visszafele mar nem jarja??

2016. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amugy nem Veled beszelgetek , hanem a kerdezonek irtam mivel O kerdezett, mi meg NEKI valaszolunk!!
2016. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BiTOPro97 ***** válasza:

Egy ruhadarab önmagában ritán ciki, inkább azt kellene tdni mivel hordanád.


A lány iskolatársaim fel sem venne szűk szárút.


De bővebbhez blúz, most télen az felé kötött pulóvert vesznek ami színben elüt, ha csak a blúz nem színes, mert akkor meg az sok lenne.


Kivétel a csizma, bakancs miatt bővített szárú. - amúgy a többség leszbi/biszex, vagy pont a visszafogottan öltözködő közül való lány amúgy.

2016. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!