Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kényelmes a...

Szerintetek kényelmes a csípőre tolt gatya?

Figyelt kérdés
mert szerintem marha kényelmetlen és annyi ember csinálja és egyszerűen nem tudom megérteni. Meg akkor hogy teszi fel a kezét?? ááá nem értem ezt hogy lehet ez kényelmes, még a kezemet se tehetném fel ha ezt csinálnám én is.

#nadrág #csípő #póló #csípőre tolt nadrág
2016. dec. 20. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sem kényelmes! :)
2016. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azt hittem egyedül vagyok a véleményemmel
2016. dec. 20. 21:27
 3/15 anonim válasza:
Mi a különbség egy csípőnadrág és egy deréknadrág között, kézfeltét szempontjából? Nem értem az összefüggést?!
2016. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

mert akkor kint lesz a hasad meg a derekad és a csipőre tolt gatyánál nagyobb az esélye. Mutatok egy példát.

[link]

bár nincs kint a hasa de elmagyarázom ennek a menetét. Kicsit átlátszik a mez, és innen látom hogy csípőre van tolva. Csak az egyik keze van fent és az is csak félig és azt az oldalt nézzétek amelyik keze fent van, ott már feljebb is jött és még nincs fent teljesen a keze, és a másik keze meg lent van. Ha fent lenne mindkét keze teljesen akkor gondolom tudjátok h mi lenne és ez a mez még hosszabbnak is számit mint az átlag

2016. dec. 20. 21:43
 5/15 anonim válasza:
100%
Elég nagy probléma ez, amit írsz. Remélem megoldódik :D
2016. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem probléma amig nem nekem kell igy hordani csak kérdeztem h nektek hogy kényelmes.
2016. dec. 20. 21:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is kényelmetlen mert mindig huzogatni meg igazgatni kell minden le meg fel ülés után. Ráadásul nekem az ilyen farmerek ki is súrolják a csípőmet
2016. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy a deréknadrágok nagyon kényelmetlenek, mert leülésnél felgyűrődnek és kidudorodnak előrefele a sliccnél, mert sok az anyag, és ez szűkebb felsőben furán néz ki. Ráadásul nyomják a gyomromat, ha leülök. A csípőnadrágok meg nem. Nekem az utóbbi sokkal-sokkal kényelmesebb.
2016. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a csípőnadrág sokkal kényelmesebb.
2016. dec. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
A csípőnadrág nagyon 2000-es évek, főleg ha megspékeljük egy kivillanó tangával. Szerintem ezt már hagyni kéne elveszni a süllyesztőben.
2016. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!