Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kényelmes a...

Szerintetek kényelmes a csípőre tolt gatya?

Figyelt kérdés
mert szerintem marha kényelmetlen és annyi ember csinálja és egyszerűen nem tudom megérteni. Meg akkor hogy teszi fel a kezét?? ááá nem értem ezt hogy lehet ez kényelmes, még a kezemet se tehetném fel ha ezt csinálnám én is.

#nadrág #csípő #póló #csípőre tolt nadrág
2016. dec. 20. 20:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül erre gondoltam, hanem csípőre tolt gatyára, amit feljebb is lehetne húzni, de sokan letolják a csípőig, ami érthetetlen számomra. Fentebb linkeltem egy képet, na nála is ez a helyzet. Csak hogy lássátok mire gondoltam pontosan.
2016. dec. 21. 14:04
 12/15 anonim ***** válasza:

10-es

aztán a tüdőgatya is megy a süllyesztőbe, végül nem marad semmi és meztelenül járnak majd.

Egyébként én azt nem bírom elviselni, ha 2-3-4 réteg ruha van rajtam (szóval nem csak egy póló) és az egész csak lóg, mozog a gatya fölött, kézemeléskor meg ki a derék.

2016. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
utolsó, pont erről beszélek, hogy ha felemeli a kezét, kivillan a has, na az az ami nem jó
2016. dec. 21. 19:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Kamasz fiú koromba nagyon szerettem rapper stílust divatot kb 17 éves korig, minden bő ruha póló nadrág, na most tudom az az a divat stílus volt le tolt nadrág, na most nekem az az egy nem ment tehát mivel alapból bő mély ülepű farmer nadrágjaim voltak normálisán derekamig vettem fel akkor is meg volt a stílus divat ki nézete, tehát valahogy nekem sem volt kényelmes, meg hát volt olyan hogy ezeket a bő farmer nadrágokat boxer alsó nélkül vettem fel, azért se nagyon let volna jó le tolt nadrág divat.
2022. febr. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14

Azért levegőt is vegyél, miközben írsz.

2022. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!