Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők! Szoktatok brazilta...

Lányok/nők! Szoktatok braziltangát hordani? Kényelmesebb mint a sima? Mennyire látszik a vonala nadrág/szoknya alatt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van, de utálom. Számomra kényelmetlen. A rendeset szeretem, az nem is látszik és kényelmes is.
2016. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te milyen bugyit hordasz most, kérdező?

Brazil tangát szeretnél hordani?

Én inkább francia bugyi párti vagyok, valahogy kényelmesebbnek érzem, mint a brazil tangát, nem nagyon díjazom, ha nagyon bevág a fenekembe.


15/L

2016. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hordok braziltangát is de főleg franciát. Nekem a brazil tanga is kényelmes, nincs vele bajom, csupán nehezebben jutok hozzá, így több franciám van.

Tangát szinte már sosem hordok. Régebben kb 8 évig csak azt hordtam, és asszem meguntam. Nekem szexibbek a valamit takaró darabok, amik a csipke és áttetsző anyagokon keresztül engedik láttatni a popsit.

Nekem nem látszódik ki sem nadrágból, sem szoknyából, bá nem igazán hordok vékony feszülős anyagokat. Vagy vastagabb pl farmer, vagy ha vékony akkor lezserebb. Egy vékony pamut tapadós csőruha alá pl nem tudom felvenni nyáron, mert akkor már átüt a körvonala, így olyankor előkerül a testszínű tanga :)

2016. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Franciát hordok, de vannak olyan nadrágjaim, szoknyáim amiken átüt a vonala és ahhoz tangát húzok, de nem annyira szeretem és gondoltam a brazil tanga kettő közti állapot ezért jó lehet
2016. dec. 21. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
En szeretem. Szerintem kenyelmesebb, mint a sima tanga es ha megfelelo a meret, akkor a vonala sem latszik at.
2016. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mi lenne válasza:
én semmilyet nem hordok,- kivéve az "ünnep napokat"
2016. dec. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!