Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ha igazán szexik,...

Csajok ha igazán szexik, csábítóak, dögösek szeretnétek lenni, pl. randin, buliba, mit vesztek fel? Milyen fehérneműt? Pl tanga, francia bugyi, harisnya, combfix?

Figyelt kérdés
Írjatok az életkorotokat is ki. (Ne a szót)

2016. okt. 28. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
olyankor inkább lefelé veszik
2016. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, hogy srácként írom, de ha adhatok tanácsot, akkor azt mondom, hogy a kevesebb néha több. Egy fekete egybe ruha, meg harisnya, magassarkúval tényleg baromi szexi, de figyelj rá, hogy ne ess át a ló túlsó oldalára. Nagyon sok ilyet láttam, hogy nem azt váltotta ki belőlem, hogy "atya isten, milyen jó csaj", hanem azt, hogy "bki ez milyen r***bancos" 23/F
2016. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Buliban vagy randin nem fogja senki látni a fehérneműmet (bocs, ha lelomboztalak), úgyhogy olyat, ami kényelmes, és ott formáz, ahol kell. Az ízlésesség jegyében szeretek öltözni, úgyhogy ha pl. a felső többet mutat, akkor egy szolid nadrág, vagy fordítva. Egy szűk szoknya egy zárt garbóval nagyon sok pasinak beindítja a fantáziáját.

Ilyen időben randira is úgy öltözök, hogy inkább kényelmes és meleg legyen, nem pedig dögös. Minden mást megoldok a kisugárzásommal. :) Én tudom, hogy egy farmer-pulóver-bakancs összeállításban is csábítóbb tudok lenni, mint sok liba félmeztelenül. :)


Ha a hálóban akarok csábító lenni, a párom kedvéért, az egy egészen más tészta. Kis változatosság mindig jól jön, be lehet vetni egy-két rafinált fehérneműt, valami extra darabot. Pont azért szexi, mert tudja, hogy csak a kedvéért vettem fel, és csak ő láthat így.


27

2016. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

A bugyimat első pár randi alkalmával úgysem látják, szóval az a szokásos. (Hogy jó napod legyen elárulom, hogy általában csipkés franciát hordok.)


Én a hétköznapokon is általában elegánsabban, nőiesebben szoktak öltözködni, szóval az még egy-egy randi alkalmával is elmenne.

De persze akkor próbálom kihozni magamból a legjobbat.


Bulizni ezer éve nem voltam.

De amikor mentem, akkor teljesen kedvfüggő és helyfüggő volt a dolog. Volt hogy lazább, szexisebb ruhát vettem fel.(dekoltáltabb felső vagy rövidebb szoknya, stb...)

De mentem már bulizni egy teljesen egyszerű nadrág + póló kombóban is.

2016. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
93%

Hétköznapibb öltözet szerintem jobb randin, az a lényeg, hogy jól érezd magad benne, és kellemes legyen a kisugárzásod.

Én buliba van hogy csini ruhába megyek(szoknya/csizma/blúz/blézer), van hogy sportosabban (farmer/póló/tornacipő) és volt, hogy pont emiatt jöttek oda hozzám, hogy végre valaki aki nem miniszoknyát vesz fel meg villantós topot.

Fehérneműre mindig adok! Napközben tanga, este francia , és ha lehet pamut legyen,az "egészségesebb"

25/L

2016. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
ugyanazt a már 2x hordott pólót, 1x hordott pulcsival és 3 hetes farmerral, mint minden nap. minek kerázzam ki magam?
2016. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Én nem vagyok az a kifejezetten lányos csaj.:) De a barátomnak tetszik a stílusom és azt veszem fel,ami tetszik, de megpróbálok számára maximálisan kinézni,mert nagyon szeretnék tetszeni neki.


Kifehérítem a fogam,kisminkelem magam nem túl erősen, mert nem preferálom az erős sminkeket, inkább csak a szememet emelem ki. Kilakkozom a hosszúkás körmeimet, felveszem az ékszereimet,amik passzolnak a ruházatomhoz. Befújom magam parfümmel. Én néha francia alsóneműt húzok, mert az a kedvence, de vannak pillanatok,amikor tangát. Felhúzok egy fekete tapadós szoknyát és egy cicás combfixes harisnyát, egy egyszerű fekete cipőt és mellé egy elegáns pólót,aminek a nyakába van egy szép köves nyaklánc és a hátoldalán kivan vágva.:) Hajat mosok és beigazítom a legtökéletesebbre, egyenes hosszú haj, amit beillatozok hajolajjal. Előtte még be is testapólózöm magam,ha kell borotválkozok is. Kifestem a lábkörmeimet is.

21/L

2016. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi most láttam, hogy csak a ruha volt a lényeg xd A többit felejtsd el akkor, utolsó voltam.:)
2016. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Randira is, buliba is kényelmeset.

Bulizni én fesztiválokra, koncertekre szoktam járni, illetve haverokkal beülni iszogatni, dumcsizni valami kellemes helyre. Tehát nem vagyok az a tipikus diszkós egyéjszakás kaland vadászó... ilyenkor az a legfontosabb, hogy kényelmes legyen a ruha amit viselek, és ne kelljen igazgatni, foglalkozni vele. Fesztre koncertre trikó(télen kötöttpulcsi) plusz egy farmer, ha nagyon meleg van rövidnaci. Beülni haverokkal úgy mint hétköznap, én alapon csajosan öltözöm, szeretem a harisnyát, szoknyákat(nem a nagyon rövideket, hanem ilyen combközépig érőket) nem túl nagy sarkú, de azért elegansabb cipőket, csizmákat, és elegansabb, vagy csajosabb felsőket, de nem a kihívó kategóriábol. El kell keserítselek, de ahogy énis, és a legtöbben csajok, akiknek nem célja az éjszakára partnert keresni, a csini ruha alatt vmi kényelmes fehérneműt találsz. Nem szoktam foglalkozni vele, csak kikapok egyet a fiókból ami passzol az öltözekemhez és kész, ami gyakran egymáshoz tökre nem passzol, pl egy fekete bugyi, de fehér melltartó, mert fehér fölsőt akarok felvenni.


Randinál is ez a helyzet. Én nem vagyok az a könnyen odadobom magam csaj, így amíg az ismerkedés megy, alkalomhoz illően öltözöm. Ha egy sétára megyünk vagy pl ilyenkor telen korizni, vagy ilyesmi, akkor mindig az a fontos, hogy kényelmes legyen a ruha. Ha pl moziba, vagy beülni valahova, akkor úgy, mint ahogy egy átlagos napon szoktam, csak a kedvenc, szerintem legszebb, rajtam legjobban álló ruháimat veszem fel. Ha étterembe, vagy valahova elegansabb helyre, akkor én is elegánsan nőiesen öltözök fel, és sosem szoktam sokat villantani, tapasztalatom szerint bevállik, ha az illetőnek fantáziálnia kell, hogy mi is van a ruha alatt. Fehérnemű itt is kényelmes, ruhához passzoló.

Ha eljött az idő, hogy felhívjam magamhoz, akkor sem szoktam túlzásokba esni, egy szép melltartó bugyi szett(vagy tanga, vagy francia pl fekete színben egy kis csipkével megspékelve) tökeletes.


Aztán van az a rész amikor már együtt vagyunk, megbízok benne, kialakul a kötődés több szempontból is, na olyankor előbújik belőlem is a ribi, persze csak neki, csak az ágyban(vagy a kanapén, és egyébb helyeken... :D). Imádom a fűzőket, combfixeket, babydollokat szexi átlátszó hálóingeket, amikkel gyakran meglepem, akár hazaérve a munkából már ebbe talál, de képes vagyok akár órákig is ezekbe feszengeni a ruha alatt, ha úgy hozza a dolog, hogy csak így tudok meglepit csinálni neki. (Pl tavaly velencébe utaztunk évfordulóra, és amíg a hotelbe nem értünk, ami kb 6 óra vt mindennel együtt a farmer póló alatt egy harisnyakötős füző, combfix, szexi alsó kombinációban nyomorogtam végig az utat, belértve a repülőt is, amin amúgy is stresszelek...mindent a szerelemért :D) ilyenkor sosem szoktam harisnyát felvenni, az amúgy tucatnyi harisnyám közül, csakis combfixet, ugyanis ha akarja az maradhat, és kihámozni is szexi belőle valakit. Max egy leselejtezett harisnyát veszek fel ilyenkor, ami valahol pl felszaladt, ha beindítja az illető fantáziáját, hogy azt letepheti rólam, szó szerint. Viszont ilyenkor is mindig figyelek az ízlésségre. Egy teljesen csipkés anyagú combfix mellé pl csak egy egyszerűbb felsőt, bugyit valasztok, mígy egy szimpla egyszínű (pl fekete) combfix mellé egy csipkés kihívobb felsőrészt. A kevesebb néha több, ez a mondás nagyon igaz szerintem.


24/N

2016. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Szuk falmer, egy csinos felso es magassarku. :) 14/L
2017. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!