Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordanátok melltartót a...

Hordanátok melltartót a helyemben?

Figyelt kérdés
75 A-s volt a méretem, de szülés óta egyáltalán nincs mellem. A legkisebb melltartóban is elveszik, semmi értelme hordani, max. csak azért, hogy azt higgyék, hogy nem vagyok fiú... ._." Ha nem veszem fel, tök lapos vagyok, és azért lesnek rám hülyén, ha meg felveszem, tök kényelmetlen, mert ide-oda csúszik.
2010. máj. 3. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
65AA-s méretet próbáltad?
2010. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Plasztika rulez.
2010. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A 75 jó, mert az a mell alatti méret, de kosárból 75-ösben nem találtam még A-nál kisebbet.


Hja, plasztikára meg nincs keret sajna...

2010. máj. 3. 08:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van 75AA-s méret is!
2010. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg keress egy varrónőt, aki csinál neked kisebb melltartót.
2010. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak S-méretű egyszerű sport melltartók (Kínaiban is lehet kapni) szerintem annyi neked elég lenne, vagy egy pászos trikó, fölösleges melltartót hordanod!


Ilyenre gondoltam:


[link]


[link]


[link]

2010. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja még annyit akartam, hogy ezekhez nincs külön kosárméret, mégis ad a pici mellnek is "tartást" és azért nem látszik át egy felső alól, aminek nem kéne (bár nem tudom, hogy az zavar-e téged)

[link]

2010. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen felragasztható melltartók, szerintem neked azok nagyon praktikusak lennének. Úgy tűnne van melled, és a csúszkálás is meg lenne oldva. És mellesleg nagyon kényelmesek, meg bőrszínűek, így topban sem látszódna vagy hasonló. Mindenképp hordj mell tartót, mert vannak ruhák amelyikek nem néznek ki jól mell nélkül.
2010. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Húgomnak is kb. hasonló a mérete. Ő a kínaiban vesz magának melltartót és azok tényleg nagyon kicsik!Meg van egy pár ami eléggé szivacsos is szóval még olyan is mintha lenne melle.Azt hiszem 800-1000 forintért veszi őket szóval nem drága meg eddig nem is jött neki szét állítólag.De amúgy szerintem is hordj melltartót, mert csak több önbizalma van minden nőnek ha hord, pláne ha kis mellű :)
2010. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Akkor szétnézek a kínaiban, és vadászok valamit a nemlétező melleimnek. :D
2010. máj. 3. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!