Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszterre illik ez a...

Szilveszterre illik ez a ruhaösszeállítás?

Figyelt kérdés

Házibuliba megyek, ami egy garázsban lesz a haverom egyik tanyáján. A garázsban egy fűtőtest lesz, szóval nem lehet miniszoknyában lenni. Szerintetek gáz ez a ruhaösszeállítás?

Fekete magassarkú csizma, fekete farmer, fekete pulcsi, alatta selyem ing, egy figyelemfelkeltő fülbevaló meg egy bőrdzseki.

Nem szeretnék még jobban megfázni, meg gyorsan fel is fázok. Buli után kb egy fél óra, mire hazasétálunk. Ez gázul hangzik?


2016. dec. 30. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen megfelel. Azért én kabit vennék bőrdzseki helyett mert nagyon hideg van főleg éjjel/hajnalba.
2016. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kabát is lesz rajtam :-) Meg sapi, kesztyű, sál.. De ezek úgyis lekerülnek rólam :-)
2016. dec. 30. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem kicsit túl fekete, meg a selyeminggel nagyon mellé lehet lőni
2016. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanyára nem húznék magassarkút. A többivel nincs gond.
2016. dec. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem oké. Tökmind1 ki mit venne föl, a fő hogy jól érezd magad benne, és ha csinos az összkép a leírtakat is felülírhatja ;)
2016. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!