Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tehetem kissé lányosabb...

Hogyan tehetem kissé lányosabbá a deszkás cipőm! T'om hülye kérdés de nem olyan válaszokat akarok hogy: Mé' nem vett'é lányosat akko'. Kb. ilyesmi! Am a kép lent!?

Figyelt kérdés

[link]


Am, az enyémben piros a fűző! (kicseréltem!)


2010. máj. 3. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

egyébk javasolhatnám a rózsaszín cipőfűzőt?:)

2010. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Neeem kösz! Am 11. Ne mondja senki lécci hogy te még olyan kislány vagy!! :D

De rózsaszín kizárva!! Nemazé... de valahogy máshogy! vmi világoskék pillangó rácsatolva? XXD! (csak 1 ötletvolt)

2010. máj. 3. 20:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg nem is állna jól! Ált isk 5. osztályos vok (éppenhogycsak felsős :) ) és az egyik osztnőmet a hugomnak hitték! 165cm vok és 40es cipőket hordok! amit előbb írtam még elmegy deee.....
2010. máj. 3. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

akk tudod esetleeg lányosabbá tenni ha lányos cuccokkal hordod.. jobb ötletem nincs.

2010. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
fűzz rá gyöngyöket ilyen nagyokat ez elég népszerű ezeknél a cipőknél
2010. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen,nagy gyöngyöket,vagy kis hajbavaló cuccokat a fűzőre..ám szerintem én így hordanám fekete fűzővel..nagyon jól néz ki!(a fekete ruháimhoz menne is! :D

de még lányosabb lehet rózsaszín,vagy lila fűzővel..de szerintem nem kell feltétlen belányosítani,de ha neked ez tetszik,akkor gyöngyöket a fűzőre!!!

2010. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a lepkecsatt is kifejezetten jó ötlet!! :)))én is raknék rá,csak én rózsaszín fűzővel fekete kis lepkéket,vagy liláskékeket..
2010. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
gyöngy népszerű? még sose láttam
2010. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

eee nekem is ilyenem van x"d .. én ilyen hajbavaló masnit raktam a cipőfűzőjére :O szerintem úgy tökjó. szerintem :]

14/L

2010. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!