Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam karácsonyra egy világos...

Kaptam karácsonyra egy világos rózsaszínű pólót. Fel vegyem-e az utcára vagy inkább hagyjam a szekrény mélyébe? 19F

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 22:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem felveheted,manapság egyre több fiún/férfin látok rózsaszín pólót.
2010. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
le a rózsaszín pólókkal.
2010. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Tényleg a stílusodtól függ. Ha felveszed és kissé femininnek érzed magad, azonnal tépd le magadról, de ha férfiként tudod viselni, akkor sztem nincs gond vele. Persze a többi ruhád ami jajtad van legyen sötét, mert a túl sok élénk, meg világos a rózsaszínel bu*isnak hathat.

Ezzel pl nekem nem lenne semmi gondom:


[link]


de itt a jobboldali már túl sok


[link]


érted a különbséget?

2010. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon menő a rózsaszín poló a fiúk/férfiak körébe!:) Minnél több férfin látni és nagyon jól áll nekik:) Szernitem!nyugodtan vedd fel főleg,ha nincs barátnőd,mert nagyon bejön a csajoknak magamból kiindulva,de a barátnőimnek is:) Vedd fel! És linkelj be majd magadról egy képet amin a rózsaszín polódba vagy!
2010. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajta semmi felirat vagy minta akkor hagyd a szekrénybe. Ha van rajta ami feldobja a pólot akkor utána következik az hogy kérdezd meg a környezeted, hogy hogy áll neked. Mert sokan hordják akiknek nem áll jól. Pl. a macskajancsikon nagyon undorító tud lenni.

Páromnak egy világos rózsaszní polója van neki jóláll, pedig 28 éves, apámnak világos rózsaszín inge van 44 éves, de fiatalos és neki is jól áll, de aöcsémnek 20éves katasztrófa, Párom öccsén is katasztrófa, szóval ők nem is hordanak ilyen színüt.

Fotózd le magad és rakd fel ide, és kapsz vélemyényt hogy neked hogy áll, vagy küldhetsz nekem privit is, ha nem akarod nagyközönségnek mutogatni magad. 22/L

2010. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
neeee...pasinak rózsaszínt???te szegény..te is érzed,hogy valami nem stimmel,ha nem bírod felvenni..szerintem szabadulj meg tőle,és az ajándékozótól kérj bocsánatot,hogy képtelen vagy női színben pompázni..akármennyire ez a bzi divat van..vagy vegyél hozzá egy szoknyát is,mert úgy látom ez is divat már a "pasiknál",meg a neylon harisnya.. :PPP de így csajt tuti nem fogsz felcsípni!!!Normálisat legalábbis tuti nem..nekem sem kellenél rózsaszínba..bocs..
2010. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%

Jaaaaj, nagyon jól áll a rózsaszin MINDEN fiúnak!!:)

Hord nyugodtan

2010. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom vele,nyugodtan hordhatod:)

Függ a mintától is és attól,hogy milyen típusú pasi vagy(ha vékonyabb testalkatú,akkor inkább ne).Egy igazi pasin viszont nagyon jól mutat egy jó fazonú rózsaszín póló.A barátom sem nagyon akarta,mert 'biztos melegnek néznék'.Meggyőztem,hogy legalább próbálja fel és neki is megtetszett.Nagyon jól áll neki.

Nem tudom a pasik miért gondolják,hogy jobb nyáron a sportcipő zoknival mint egy nyitottabb cipő vagy miért jobb a Hawaii mintás ing mint egy vagány rózsaszín póló.

2010. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
55%
de szemetek vagytok..persze hordja nyugodtan,a háta mögött meg majd jól kiröhögik..persze!!Hajad is fesd be rózsaszínre,és a rózsaszín szoknyáddal vedd fel..mert most trendi leszel..(trendin ki leszel röhögve..)Nem szép dolog gúnyt űzni másokkal!!!ne biztassátok erre!Te meg ne dőlj be az ilyen rosszakaróknak..Ha azt kérdezted volna mászkálhatsz e zöldre festett farokkal,arra is azt mondják,hogy persze,mert divat(a pszichopaták körében)!A rózsaszín póló/ing meg a bzik körében..ennyi..
2010. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utolsó te nagyon hülye vagy..:)
2010. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!