Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szurkeskek szemhez es szoke...

Szurkeskek szemhez es szoke hajhoz milyen kirgeszitok illenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a baratom szalagavatojara kellene ez az osszallitas..eddig annyi otletem van hogy fekete ruha..de meg nincs meg. Mindenkepp elegansan szeretnek lenni!

Az aranyra gondoltam, de nem tudok jol sminkelni..igazabol azt se tudom hogy milyen cuccok kellenenek hozza. Milyen palettak, ecsetek alapozok ala stb.

Vagy jobban illene hozzam az ezust szin?

17 L



2017. jan. 2. 14:30
 1/3 A kérdező kommentje:
*elegans
2017. jan. 2. 14:33
 2/3 anonim válasza:
Attól függ milyen árnyalatú a bőröd ha "rózsás" árnyalatú ezüst, ha inkább "barackos " árnyalat akkor arany. De megtudod nézni milyen évszak típusba tartozol ,mert neten van egy csomó teszt és az sokat segít. Smink ,szerintem a szemedet emeld ki szempillaspirálal és/vagy szemhéjtússal. Szádra pedig szájfényt. (Pl.halvány rózsaszín) Azért javaslok egyszerűbb dolgokat ,mert én is tapasztaltam már ,hogy" a kevesebb több".
2017. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem, megfogadom a tanacsod. Koszonom szepen!:)
2017. jan. 2. 15:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!