Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék ilyen (lent)...

Hol vehetnék ilyen (lent) zenekaros pólót? Már elegem van az újabb márkákból.

Figyelt kérdés

Próbálom érthetően elmondani, miről is van szó.

Mostanában a webshopokon Gildan(?) és Fruit of the loom pólókat lehet kapni. Mindenki oda meg vissza van, hogy jajj de jó minőségű, meg nem fakul ki, nem tágul, stb, én meg már keresem a kötelet... :D

Headbanger shopos "minőség" nagyon ott van, ugyan a póló nem tágul, de a festés annyira silány rajta, hogy 2 hét hordás után már szétállt az egész póló. Egyedül egy Wisdomos pólóm van, ami úgy ahogy még normálisan áll, a többi az egybefüggő festékréteg miatt olyan, mintha a testem egy külön univerzumban létezne.

Kapható még valahol olyan póló, ami kitágul meg fakul a francba? :D

Manapság veszek egy M-es pólót, hogy bő legyen egy kicsit, de nagyon rossz így is.

Remélem érthető a probléma. Szóval olyat szeretnék, ami nem abból a vastag anyagból készül, és ezáltal képes hosszú idő után kifakulni/ tágulni.

Egyébként Iron Maiden a fő cél.

A metál legyen veletek!



2017. jan. 3. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Iron Maideneset érdemes megnézni H&mben, Bershkában például. Elég gáz, tudom, de divatpóló ez is, mint a Nirvanás, így elképzelhető hogy van :/

Ha végképp nem találsz, én transzferpapírt szoktam venni, rányomtatom a zenekar logóját, vagy akármit, és rávasalom egy tetszőleges pólóra, de ez nyilván macerásabb is.

2017. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

H&M-be benézek, hátha. Köszönöm a választ :D Barátom vett ott egy Guns N Roses pólót, de az is ilyen volt sajna.

Jöhetnek még válaszok :D

2017. jan. 3. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
H&M tenyleg jo javaslat, kapsz ott Justin Bieberest is, te kis divatrocker.
2017. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, nyilván mi más lennék. Most abból következtettél erre, hogy Maidenes pólót akarok venni? Vagy mif.sz? :D
2017. jan. 3. 21:51
 5/8 Metionin ***** válasza:
Nekem a régebben piacon meg vásárban vett bandás pólóim nyúltak ki meg fakultak meg, mint állat. Amúgy érdekes, hogy valaki pont ilyet keres, én kifejezetten a tartósat meg a nemfakulósat preferálom :D
2017. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pécsi vásárban sajnos nem kapni zenekaros cuccokat egy ideje :/

Én azért szeretem ezeket a gyengébb minőségűeket, mert sokkal kényelmesebb, meg amikor leülök, nem áll ki fél méterre egybefüggő falként az adott minta :D

2017. jan. 4. 17:11
 7/8 Metionin ***** válasza:
Esetleg nézelődj fészbukos oldalakon, ahol ilyen cuccokat árulnak, hátha van valakinek ilyen régebbi gyártmányú pólója. Én így hirtlen nem tudok mást mondani, mert egy pár éve átszoktam a női, karcsúsított zenekaros pólókra (régebben a soványságom miatt retegettem bő pólók alá a csontjaimat, ma meg már leszarom hogy sovány vagyok :D) és azoknak (és a férfi párjaiknak) is a márkája ez a gildan meg fruit.
2017. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszönöm :D
2017. jan. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!