Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportmelltartora csereltem a...

Sportmelltartora csereltem a rendes melltartom a munkaban. Jol tettem?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok 80 C-s mellel, napi 10-12 orakat dolgozok szakacskent, hajolgatok ossze vissza es neha kicsuszik a mellem a melltartobol. Tudom ez annak a jele lehet hogy rosszul valasztottam de ha a nem meloban vagyok kenyelmes. Viszont munkaban nap vegere borzalmas ezert tegnap vettem sport melltartokat mert amugyis kellet a sporthoz es gondoltam kiprobalom meloba. Van benne beles, minimalisan leszoritja mint a sport melltartok altalaban, de sokkal kenyelmesebb es sokkal jobban erzem magam. Hosszu tavon ezzel kart teszek a melleimben vagy nem? Melltarto nelkul nem akarok lenni az kellemetlen lenne nekem :(
2017. jan. 4. 16:14
 1/3 Metionin ***** válasza:
Teljesen jó a sportmelltartó, kényelmesebb és nem kell félni, hogy kikapcsolódik vagy lecsúszik a pánt. Amikor melózok, én is azt veszek fel, pedig nekem alig van mellem, mert a sok emelgetésben, hajolgatásban hadd ne kelljen már azzal is foglalkozni, hogy a melltartó nyom, lecsúszik, felcsúszik, kikapcsol, stb.
2017. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem árt.Ez nem ehhez való
2017. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sport + rendes, pamut, a cicit tartó. Ilyen bő keblekre vigyázz, mert ha nem tartatod rendesen, megnyúlhat.
2017. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!