Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha ti megtehetnétek, hogy úgy...

Ha ti megtehetnétek, hogy úgy öltözzetek fősulin, hétköznap, mint az egész fősulin senki, megtennétek?

Figyelt kérdés

Renteteg szebbnél szebb elegábsabb ruhát szereztem be mostanság (fekete ruhák, ilyen bunda kinézetű mellények, ponchó, kardigánok, blézerek, szoknyák, magassarkú csizma), amik a stílusomhoz tartoznak, viszont nem ez a slampos, szababdidőnadrágos kategória. Hihetetlenül tetszenek, jól érzem magam bennük, viszont ha nem fogom be őket fősulira, akkor egyszerűen nem tudom őket kihasználni. Akárhova megyek olyan helyek, ahol a kabát nen kerül le, vagy pedig olyan helyek, ahova ha felveszem őket, akkor túlöltözött vagyok.

A sok kevésbé divatozó évfolyamtársam mellett ti bevállalnátok ezt a stílust?


2017. jan. 6. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felteteles modban biztos bevallalnam, de mivel az en stilusom kisse bohemabb, lazabb a valosagban nem tudom elkepzelni magamon. Ha viszont neked ez jon be, miert is ne?;)
2017. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
maximum kinevetnek és megjegyzik, hogy nem bálba jöttél hanem suliba
2017. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Én biztos ha megtehetném öltözködnèk suliban is így, de sosem talàlok sehol teljesen hozzám illő darabokat. Ha megkérdezhetem te hol vásároltál, milyen màrkàkban? :)
2017. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Persze nálunk is volt aki így öltözött, divatblogot vezetett meg még újságba is bekerült.

Néhányan kinevették de a legtöbben irigyelték. Én pl. igyekeztem divatosan, nőiesen öltözködni de se időm se pénzem nem volt h minden nap más összeállításban menjek, pláne más kabát, más csizma, stb... Ezek a divatos ruhadarabok olyanok h nem veheted fel mindennap.. mert akkor a lényegét veszti el. Ha lett volna pénzem én is így öltöztem volna mivel folyton az ilyen blogokat, újságokat bújtam...

Mostmár talán lenne pénzem rá de a munkahelyi dresscode miatt van megkötve a kezem. A munkahelyre való kosztümök meg ruhák meg egyébként is szönryen drágák.

2017. jan. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
szerinted ez miért érdekel másokat?
2017. jan. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Ne ezzel akard felhívni a figyelmet magadra, hanem mondjuk azzal, hogy jól tanulsz. Milyen főiskola egyébként?
2017. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 éve kb mindenki így járt fősulira, ahogy írtad. Nem értem igazán, hogy a kardigánban vagy a blézerben mi az extra.
2017. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed benne magad akkor persze. Nem kell különleges alkalom ahhoz, hogy kiöltözz.:) Inkább legyen egyéni stílusod, minthogy futószalagon jövő trendek után fuss. Ne foglalkozz azzal mit mondanak. Ha magadnak tetszel, akkor magabiztosabb is leszel! :)
2017. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem ezzel teljesen ellentétes a stílusom, és nem is tanulok már, de amíg tanultam, addig se öltöztem máshogyan, mint ahogyan nekem tetszett. akik beszóltak, azokat letojtam, mivel magamnak akartam tetszeni mindig is, és nem másoknak.
2017. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem a ruha teszi az embert, az meg butaság, hogy azért veszed fel, mert megteheted. Anyagilag legtöbb ember megtehetné, nem sokkal drágább egy blézer például, mint egy pulcsi.

Ha a ruhák mellett a hajad, arcod is igényes és nem úgy nézel ki, mint aki buliba megy, és ízlésesen kombinalod a darabokat, akkor nyugodtan. Ha magassarkút húzol.. Akkor tudj menni benne.. Stb..

2017. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!