Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetne sporolni a...

Hogyan lehetne sporolni a ruhákon? Öltözködésen olcsón vagy ahova visza lehet vinni a cuccokat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Vannak jobb turkálók, vagy ismerőseid hátha tudnak adni ruhát, kérdezd meg őket.
2017. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Vásárolj learazasok ideje alatt. Azért 50-70%kedvezmény már valami....
2017. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
90%

Én a kilós hádával :D

Illetve nagy leárazásokon veszem meg azokat a dolgokat, amiket turiban nem találok a kis méretem miatt (nadrágok leginkább).

2017. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én februárban bemegyek venni két everlest melegítőt, ma voltam nézelődni, a kettő 8ezer lesz. Márciusban veszek két kardigánt, 7 pólót, ennél nem ragaszkodom a márkához, a legolcsóbbat veszem. Áprilisban rövidnadrág, esetleg cipő bár abból van kettő vagy kiegészítők, kórházi cuccok, mert megyek szülni májusban. :) Májusban, ha még jól érzem magam, veszek egy szép sporttáskát (a baba ruháinak, kiegészítőinek). A lényeg a tervezés! Át kell gondolni, mire van szükséged! Télen is így fogom csinálni..szeptemberben átmeneti kabát és cipő. Októberben vékony hosszú ujjú (7 db). Novemberben téli kabát, pulcsik (7 db) és cipő (2 db).

Nyárára kevesebb minden kell :D

2017. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!