Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megtetszett ez a póló szerinte...

Megtetszett ez a póló szerintetek tiszteletlenség lenne bassár el aszad-ra nézve ilyet hordani?

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 06:58
 1/8 A kérdező kommentje:
2017. jan. 8. 08:05
 2/8 A kérdező kommentje:
2017. jan. 8. 08:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki az a Bassár akárki?
2017. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tiszteletlenség, mint látod nem is ismerik.
2017. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy páran meg fognak verni emiatt a póló miatt.
2017. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha Asszad-rajongó vagy és nem félsz azoktól, akik esetleg nem (pl. itt élő szíriaiak, akik utálják, háborús bűnösnek, tömeggyilkosnak stb. tartják), akkor hordd nyugodtan. De azt tudnod kell, hogy nagyon megosztó személyiség, főleg a szírek meg egyéb közel-keleti népek körében. Egyébként miért lenne tiszteletlenség egy híres személyiség arcképével díszített pólót hordani, ami kifejezetten őt dicsőíti? :)
2017. júl. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Ki az a Bassar akárki?"

Szíria véreskezű diktátora.

2020. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez inkább dicsőség! Én nagy támogatója vagyok Aszad elnök úrnak és a baaszizmusnak! Átkozott legyen aki Aszad ellen van!
2022. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!