Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Nike Huaracheról?

Mit gondoltok a Nike Huaracheról?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
imádom! mindíg megveszem az alapabb nike-okat amik èpp divatosak (air force, air max stb.),aztán jött a Huarache, először furának tartottam mint egy kis ufó cipő😅, de tetszett ennek ellenère az első pillanattól.aztán meg akartam rendelni ès láttam hogy van az ultra breathe változata ami mègjobban tetszett így azt vettem vègül.egy kórházi kivizsgálásom kiderült hogy vaklárma volt ès negatívak lettek a leleteim, ès pont aznap èrkezett ,meg úgyhogy megünnepeltem a vásárlásával ezt,rohantam a kórházból a cipőèrt,😅 szóval jó emlèk köt hozzá.a legkènyelmesebb cipőm ami van(pedig van egy pár) ...mára már beszereztem belőle mègegyet ....a sima verziót.tudom hogy sokaknak nem tetszik meg rondának tartják ,sztem ez egy megosztó cipő..vagy imádod vagy utálod ....èn az előbbi vagyok....vegyèl egyet mindenkèpp nem bánod meg
2017. jan. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Én alapból,hatalmas cipő gyűjtő vagyok és ahogy az előttem lévő írta 2 véglet van.Utálod vagy szereted.Nekem ez a cipő az egyik szerelmem.Van belőle egy sima alap darab fekete,és most vettem 6 napja egy fehér ultrát belőle.Csak a dizájn más,de talán nekem a sima jobban tetszik.Az egyik legkényelmesebb cipő amit valaha viseltem.Sajnos nem egy téli darab,elég vékony tavasz-nyár-őszre ajánlatosabb.De semmiképpen sem hideg,szóval ha most akarsz venni nyugodtan,egy vastagabb zoknival semmi para.Nekem valamiért az átlag cipőméretemtől eltérően ebből nagyobb kellet fél számmal talán?

Anyagba nálam jól teljesít,semmi problémám nincs vele.

Megéri az árát.

2017. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Aktuális divatcipő.

Amúgy elég bumfordi.

2017. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is rendben van ez a lépő. A dizájnja elég szokatlan, de rá lehet kattanni rendesen. Érdemes keresgélni, mert elég ütős szín-, illetve anyagkombinációkra lehet bukkanni. És valóban, sokaktól hallottam, hogy érdemes belőle alapól fél számmal nagyobbat venni.
2017. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, vettem is egyet, külsőre elég megosztó, az tény, de ennél kényelmesebb nekem sem volt még! :) Szuper! Tavaszra kinéztem még egy Niket, 2016os Air Max...huhh az is nagyon kényelmes és szuperül néz ki!
2017. jan. 13. 02:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Vastag zoknival tényleg megfelelő, így télen is! :) És igen, nekem több, mint 1 számmal nagyobb kellett. (Amerikai méretezés, azért nem tudom mennyivel pontosan)
2017. jan. 13. 02:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is elég jó, nem egy szokványos Max. Milyen lett végül?
2017. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
ronda
2017. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, Huát vettem, Maxot majd tavaszra. :)
2017. jan. 13. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Jó választás! Gyönyörű az Air Max 2016 is, nagyon jó az ízlésed. Csak addig szerezd be, amíg még lehet. Nekem az Air Max 2015 az, ami még a 2016-nál is jobban tetszik, de sajnos kb. már lehetetlen beszerezni.
2017. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!