Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan oltozkodjek?

Hogyan oltozkodjek?

Figyelt kérdés
Szeretnek valtoztatni a stilusomon. Pesten mikor fent vok olyan jol neznek ki a fiuk. A trendi pesti stilust szeretnem elsajatitani tippek? 22F

#Nike #skinny farmer #kotott pulcsi #hosszitott kabat pl? :D
2017. jan. 9. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A pestiek öltözködése sokszor nem divatos hanem inkább olyan mint egy bohócé.
2017. jan. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem menő. A csajok megis odavannak ertuk
2017. jan. 10. 07:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Akikért odavannak, azokért zsákruhában is odalennének. Nem kizárólag ettől függ a siker.


A személyiségedhez illő stílust válassz. Én pl így télen egy bokacsizmában (úgy néz ki, mint egy félcipő), egy vastagabb nadrágban (van slim fit, meg normál szabású is), ingben vagy pólóban és pulcsiban járok. Ja, meg persze egy szövetkabát és kalap.

De lehet neked meg bejönnek a rikító színű, bumfordi sportcipők, akkor vàlassz olyat.

2017. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A tied elegans stilus, alkalmakra perfect, en inkabb az utcai style ra gondolok 20 eves korosztaly a mai"meno, vagany" stilust keresem osszerakni a cucokkat a problem most.
2017. jan. 10. 08:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval veréb akarsz lenni a verebek között, értelek. Amúgy manapság minden 2-3 hónapig trendi, addig minden kicsköcsög oldalra fésült hajjal jár, előtte volt a kefe frizura, azelőtt az oldalt felnyírt és elől-hátul vasalt lósörény, ehhez társultak a köldökig kivágott póló, a fossárga nadrág, a térdnél ülepes nadrág, a rózsaszin póló stb stb, ez 2-3 változik, tehát nincs a parasztnak stílusa, mert mindig az adott hülyeséget veszi magára.

Ellenben ott a Levis farmer, ami 30 éve is volt, meg 30 év múlva is lesz, a Ralph Lauren cuccok, amik szintén örök, az Adidas dragon, ami megintcsak, a stílus ez, nem pedig az, ami párhavonta majmolással változik. Az nem stílus!

2017. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, csak tudod a lassan papa stilus levis az en korosztalyomban hat nem az igazi a fazonja meg foleg nem,mivel pestre koltoztem es tetszik a "pesti style" a szukitett gatya ok mert a bot ki nem allhatom. Csak htajekoztassalak en is erzek utalatot a majmok miatt mert azon felul h vicces demeg idegesito is a stilusuk de stop. Nem atvenni hanem ujitani szeretnek az ecsetfej nalam nemlesz nyero,sea rozsaszin polo ami mar kiment a divatbol.. Szal tipp mert ha buliznal,flortolnel es talizgatnal rajonnel teis hjo ez a stilus,ez a stilus ezeknek a dolgoknak a vilagahoz tartozik. Szal egy kicsit igenis adni kell a jo dolgoknak kicsit valtoztatni de ha megeri es nemis esik rosszul a valtoztatas akkor miert ne?:D
2017. jan. 12. 21:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy nézd meg, hogy jelenleg milyen a Levis kinálata, mert nem csak az 501-es modellből áll. Köszönöm, de én nem kérek a megújulásból, hiába vagyok pesti. A bulizás és a csajozás nem ettől lesz jobb, hogy verébnek öltözöl. Nem azért leszel te a Jani, mert úgy öltözöl, mint a többi 1 millió, hanem az egyéniségedtől, már ha van.
2017. jan. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Levisben egy méreten és modellen belül legalább 3 fajta derékkialakítás és ugyanennyi szárkialakításból választhatsz. Azaz egy méreten belül modellenként 6 variáció. Ha te ebből nem találod meg a neked valót, akkor máshol sem fogod :D
2017. jan. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"szal tipp mert ha buliznal,flortolnel..." bulizok, flörtölök, és találkozok nőkkel, de nem a nincstelen, magát megjátszó kis pláza-ribik világában, szóval nem az ő véleményükre adok, és nem az általad magasztalt pesti style-t követem, mivel az nem létezik. Van valami, amit lehet mondani a pesti verebekre, de az nem stílus.

Amúgy meg ne akar már bemagyarázni, hogy egy 514-es Levisben, egy RL pólóban nem jobban nézel ki, mint a sok kínai éppen-divat-tömeg cuccokban. Magyarázhatod ezt akárhogy, amit te akarsz, az nem stílus, az aluljáróban, meg a külvárosi diszkókban lehet menő, de egy normális helyen nem.

2017. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is ilyen hosszított fekete kabátban járok (ilyen bomber kinézetű, de jó meleg) és szűkszárú farmerekben, bakancsban, a hajam meg oldalt kicsit rövidebb, fent hosszabb és beszoktam zselézni, de egyáltalán nem tartom magam verébnek, sőt szerintem kifejezetten értelmes vagyok a mai átlaghoz képest, én ebben érzem jól magamat. És akkor mi van abban? 19/F
2017. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!