Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipész vs. Cipő. Mit tennétek?

Cipész vs. Cipő. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm az ismerőséhez (aki cipész) vitte el a tip cserére (ami kopik a sarkon) váró cipőmet, mert hogy jól dolgozik.

Már több mint egy hete várok rá, mindig halasztgatja a cipész, hogy majd holnap majd holnap lesz kész, és ma kiderült, hogy valami lakatost kell hozzá hívnia, mert beletört valamit és ki kell fúrni. Elég szarul hangzik, tekintve, hogy egy 26ezres cipő, és ezt a modellet már nem is lehet kapni. Azt hittem a guta megüt. Mi a fenét csináljak, ha nem úgy kapom vissza, mint ahogy elküldtem? Már bánom, hogy ismerősöztem. :(


2010. máj. 5. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos már nagyon semmit nem tudsz tenni...Max ,hogy legközelebb nem bízod rá csak tudom elég dühítő ,hogy majd egy 30 ezren kellett ezt megtanulnod
2010. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi, valószínű csk az egyik szög, ami tartja a tipet, hiszen mást nem nagyon tud beletörni. kiszedik a benne ragadt részt, észre sem veszed. Mondjuk remélem ezek után nem kell fizetned érte.
2010. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg észre sem veszem rajta. Nagyon dühítő tényleg, egy az, hogy drága volt, a másik, hogy nem lehet már kapni, a harmadik meg az, hogy nincs is másik elegáns cipőm. Ha nem kedves ismerős kedves ismerőse lenne, akkor kiverném a balhét, ha nem tetszik valami, de így tök szar.
2010. máj. 5. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Először szerintem várd meg hogy mit fogsz visszakapni, aztán még nyugodtan balhézhatsz ha rondán csinálta meg mondjuk:D
2010. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!