Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavató afterre mennyire...

Szalagavató afterre mennyire kell kiöltözni?

Figyelt kérdés
Szalagavató utáni afterre mennyire kell kiöltözni ha én nem vagyok végzős? Mert a barátnőm szerint nem kell annyira. De minden végzős csini ruhában lesz így szerintem nekünk is ruhában kéne mennünk. Nem tudja valaki esetleg hogy ezt hogyan szokták? Köszönöm előre is a válaszokat. Szép napot nektek!
2017. jan. 14. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem alkalomhoz illő ruhában Menj. Azt már rád bízom hogy számodra ez mit jelent. Nem kell túlzásba vinni, de ne is utcai ruha legyen.


Ilyen hidegben én egy szép nadrágot vennék fel alkalmi felsővel. Esetleg blézer.

2017. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ hova mentek, nekünk az "after" annyiból áltt hogy kettévált a csoport, egyik fele elment kocsmázni a másik meg teaházba, egyik se nagyon kiöltözős bár a szalagtűzéses öltönyben/kosztümben mentünk :D
2017. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!