Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudok magamnak goth,...

Hogy tudok magamnak goth, csipkés, tüllös, kb. térdig érő (vagy rövidebb) szoknyát varrni? És hol tudok Budapesten olcsón szerezni hozzá anyagot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp magadnak akarod megvarrni?

Nekem van egy aminek épp új "gazdát" keresek, mert már túl idős vagyok ilyeneket hordani és bp-i vagyok. Ha érdekel küldj egy emailcímet küldök róla fotót.

2010. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
email címem: 29niki@citromail.hu
2010. máj. 5. 16:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah,és köszi!:)
2010. máj. 5. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


I love textilt nézd meg, ott olcsó anyakok vannak. Valamint turizz és alakítsd át.

2010. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg ezek:


[link]

[link]

[link]

[link]


Igazából olyan hosszúra hagyod amilyen jól esik, a neheze úgyis a derék rész. Alul csak szegni kell, meg levágni ahoz nem kell sok szabásminta...


Renélem segítettem.

2010. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Blaha és az Uránia között van egy Terranova outlet, és ott láttam tegnap fekete tüll miniszoknyát. Nagyon jól nézett ki! =) kb 2000 Ft volt!! szerintem érdemes lenne megnézned.
2010. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!:)

A Terranovában majd megnézem,köszi :), de azért még szívesen megnézném azt is amit a legelső válaszoló ajánlott (előre is köszi:)).

És köszönöm a varrásos segítséget is, azt is kipróbálom majd(hiszen egy sajátkezüleg varrott szoknya nagyon egyedi tud lenni...):)

2010. máj. 6. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!