Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, hogy fürdőruháb...

Mit csináljak, hogy fürdőruhában ne látszódjon a saláta puncim?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyünk wellnessezni és saláta puncim van ami látszik a fürdőruhában. Engem nagyon zavar, mit tudnék vele csinálni?

2017. jan. 16. 15:13
1 2
 11/19 anonim válasza:
Engem még csúfoltak is miatta iskolásként osztálytársak de elfogadtam hosszú idő után igaz ilyennek amilyen.
2017. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Szerintem nagyon régen tetted fel a kérdést, de válaszolok.: Semmit azon keresztül nem látszik, max. átsejlik valami. Nem kell szégyenkezz! Én például megőrülök a saláta punciért, úgy tetszik! akinek meg nem, az így járt! Gondolj bele! Kis mell, nagy mell, nangy farok, kis farok, lógó mell, csüngő here, stb. semmit sem kell szégyellned! Én pl. imádom!
2017. jan. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Selfieznék vele xD
2017. febr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Élek,halok, tűzbe nyúlok egy salátapunciért!!
2017. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem inkább igazgasd úgy, hogy mégjobban kilátszon, és élvezd, ahogy utánad néznek a pasik!
2017. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
80%
Vegyél egyberuhát sokat segít és még inkább ha fekete ;)
2017. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Régi a kérdés, de válaszolok. Szerintem nincs mit szégyellni ezen. Nem a testi adottságaiddal van baj, hanem a gátlásaiddal.

Mint annyi minden, ez is fejben dől el. Bizonyára vannak emberek a közeledben, akik szeretnek, és számukra te vagy a legszebb. Hidd el nekik nyugodtan, mert igazuk van!

2017. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Talán te látod ennyire "láthatónak". Nekem is így van, de nem érzem látványosnak:)

Ha végképp nem megy ,amíg el nem fogadod magad,"hajtsd össze egymasra" és úgy a bugyi :)

2022. szept. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ez természetes, nincs mit rejtegess :) A férfiak nagy többsége imádja ezt a formát :)

A nők egy része akinek nem ilyen van , éppen ilyet szeretne :)

2022. szept. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!