Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát válasszak?

Milyen ruhát válasszak?

Figyelt kérdés

Nem sokára megyek egy ilyen bál szerű eseményre ahová kellene egy szép estélyi ruha de nem tudom milyen szín állna jól ( a hosszát/fazont stb. majd ki tudom választani csak a színbe kell segítség) hogy ha leírom pl milyen színű a hajam, szemem,bőröm stb akkor adnátok tanácsot milyen színű ruha passzolna hozzám a legjobban?

Haj: hátközépig érő,göndör nagyon sötétbarna

Szem: sötét óceánkék

Bőr: enyhén barna kicsit kreolos de nem túlzottan kb mint akit kezd megfogni a nap :D tudtok tanácsot adni? Nagyon contos esemény lenne ezért akarok körültekintően ruhát választani



2017. jan. 17. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért,de egy világoskék ruha ugrott be először,aztán meg egy piros..
2017. jan. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sötétkék meg smaragdzöld ezekkel a színekkel nem lehet mellélőni. Ha beválalósabb vagy akkor piros .
2017. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a krémszín is jól állna, pezsgős, aranyos csillogással. Mivel téged a világos színek sem sápasztanak.

De egyébként nekem is a smaragdzöld jutott eszembe elsőnek. Amit már írt más is.

A legegyszerűbb, ha felpróbálsz több színt, és akkor tuti látni fogod a tükörben, hogy melyik az igazi.

2017. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!