Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok Ti a csúszós útakon ki...

Csajok Ti a csúszós útakon ki mertek menni magassarkú csizmában?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Én egyáltalán nem is járok magassarkúban, szerintem semmi értelme.
2017. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel láttam egy csajt egy kb.6-8centis sarkúban,alig tudott tipegni a jeges úton...
2017. jan. 17. 15:13
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem télre nem való a magassarkú.

Ha ki akarja valaki törni a bokáját, tegye, de én nem viselek télen magassarkú csizmát.

2017. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Á, kizárt! Az életem többet ér.

Ilyenkor egy lapos talpú csizma is tökéletes tud lenni.

Én is így járok, melóhelyen meg leveszem a bélelt csizmát és "benti" cipőre váltok (mint az oviban :D).


Magassarkú nagyon veszélyes. Épp egy ismerősöm került be most a kórházba, mert ő meg valami egyensúlyozós (vmi. súlycsökkentős cucc) cipőt vette és abban esett egy bazi nagyot- törés lett belőle.


Ha valaki ezt bevállalja ámen, de szerintem tök hülyeség, pláne tűsarkúban, alig van tapadási felülete.

2017. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

De amúgy a magassarkú körömcipőkön/ bokacsizmásokon (8-9-10 cm sarok) is tudok néha derülni, éppen szombaton tipegtek ilyen kiscsajok a metró aluljáróban, egymásba kapaszkodva, biztos mentek valami buliba- de menni nem tudtak benne és még a peronon is csúsztak (és akkor már bőven jeges volt kint a járda).

Szerintem ettől vonzóbb vagy szebb amúgy sem lesz senki, ellenben közönségesnek hat.

-és nem megkeseredettségből írom, de tényleg így van.

2017. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Van egy vastag sarkú és jól bordázott talpú magassarkú csizmám, abban könnyen tudok menni a csúszós utakon. Viszont van egy olyan lapos talpú csizmám, aminek teljesen sima a talpa, na azt csak egyszer vettem fel ilyen időben, életveszélyes volt. :D
2017. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem merészség kérdése. Alapból nem hordok magassarkút.
2017. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nekem bokacsizmám van de ilyen plattformos inkább.Mivel már egyébként több éve szinte csak magassarkúban járok így abban is tudok ilyenkor menni, ugyanolyan mint a rendes cipőben.Még eddig nem estem el.16/L
2017. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem. Amióta havazik, esik az eső, kénye kedve szerint változik az idő, fagynak az utak és szakaszokon nincsen rendesen takarítva még a belváros sem addig hanyagolom a magassarkút. Szépek, kényelmesek, imádom őket de amíg bakancsban is egyensúlyoznom kell nem fogok velük szerencsétlenkedni.
2017. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem ezeket a gúnyos hozzászólásokat. Én a spéci csúszásmentes talpú, lapos cipőmben is csigatempóban tipegve, alig-alig haladok a jeges úton, ami ugyan úgy vicces látvány. Ha van velem valaki, bizony belekapaszkodom. Amúgy mindenki más is így közlekedik. (Ti is!! :D)

Hogyha péntek este megyek valahová és magassarkú csizmát óhajtok felvenni, ez a jég dolog nem fogja elvenni a kedvem. Persze egy átlagos hétköznapon elég határozottan nyúlok a laposak felé.

21/L

2017. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!