Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitol lehet az, hogy bent a...

Mitol lehet az, hogy bent a lakasban siman tudok menni magassarkuba de kint az utcan mar nem erzem olyan egyszerunek? Mintha nem haladnek vagy hogy mondjam :D nagyon szeretnek magassarkuba menni ide oda de igy nem merek

Figyelt kérdés

#magassarkú #platformos magassarku
2016. dec. 29. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván óvatosabb vagy az utcán, ott csúszhat az út, kátyúk, stb.
2016. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoval ha ugy erzem h lakasban megy es tudok benne menni akkor az utcan is igy van csak en erzem ugy h nem?:D az a leggazabb amikor valaki nem tud magassarkuban menni de azert felhuzza :D
2016. dec. 29. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először rövidebb távakra vedd fel, sarki boltba elugrani, vagy lazább napokra.

Tipp: táncolj magassarkúban! Jól megtanulsz járni benne, és nem leszel olyan, mint a reggel 4-kor hazabotorkáló, sáskajárású lányok.

Amúgy, egy jó bokacsizma, vagy pántos magassarkú a legtutibb, fogja a lábad, nem töröd ki és biztosabbnak érzed, aztán jöhet bármi. :)

20/L

2016. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippet remelem hamar belejovok ugy irigylem azokat a lanyokat akik elsore siman tudnak benne menni
2016. dec. 30. 00:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs is, aki elsőre szaladgál benne, már ha tényleg magasabbakról beszélünk. :) Nekem már szerencsére bármelyikben megy, de gyakorkat kérdése.
2016. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem egyik baratnom anno 13 evesen a novere magassarkujaban ugy ment mint aki abba szuletett pedig volt vagy 12 centis :D
2016. dec. 30. 00:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, szobában mindenkinek ezerszer jobban megy. A gyakorlatilag teljesen egyenes felületeken nem nagy tudomány szépen menni benne. Plusz bent gondolom nem nagykabátban, válladon a megpakolt táskáddal gyakorolsz :)


Gyakorolj, kezdetben hord "lustán" kis távokra. Az új cipőimet én is mindig betöröm, olyan alkalmakkor viselem először amikor minimálisat kell gyalogolnom vagy állnom, mert ami a boltban kényelmes lehet pokolian fájdalmas valódi használat közben.

Mostanában a block sarok is nagyon divatos, mellette iszonyatosan kényelmes és könnyű benne menni, gyakorlásnak remek, szerintem szerezz be egy ilyen típusú boka vagy sima csizmát.

2016. dec. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A padló a lakásban sima, de a járda kockaköves, töredezett, lejtős. Nyilván ott nehezebb benne járni. Ha a lakásban már megy, akkor tegyél rövid utakat, de ne akkor amikor sietned kell. Pillants a lábad elé időnként, csak hogy mire számíts és ne akkor lepődj meg mikor kiment a bokád.
2016. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!