Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek stilusosan?...

Hogyan öltözzek stilusosan? Ugy mint aki tehetős?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ahhoz hogy stílusos legyél nem kell feltétlenül sok pénz. Sőt szerintem sokkal stílusosabb,ízlésesebb tud lenni egy egyszerű alapdarabokból álló szett mimt a drága csicsás darabok. Itt egy példa amit ebben a hidegben én is alkalmazok és sokan dicsérik: farmer, meleg bakancs, valami tapadós felső és rá egy vastag kardigán. Olyan amiket sok helyen lehet kapni. Gomb nélküli és hosszabb fazonú. Ezt ha szeretnéd kiegészítőkkel fel tudod dobni. Ha suliba jársz akkor szerintem sokkal nőiesebb egy válltáska mint a hátizsákok. Azt a fajtát én sem szeretem amit az emberek az alkarukon visznek. Olyat választottam aminek hosszabbak a fülei így kényelmesen vihetem a vállamon.
2017. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Menj a zarába meg bershkába ugyan olyan olcsó mint a kínai csak ez a menő most pont az olyan sznoboknak mint te.
2017. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

#2 sznobság nem a Zaranál kezdődik, de főleg nem a Bershkánál..:D Ez jó.

Vegyél eredeti designer kiegészítőket, cipőket, az eredetin meg is látszik a minőség. Gondolok itt Stella McCartney cipőre, Ralph Lauren táskára, Armani vagy Michael Kors karórára. MK-val mondjuk már vigyáznék a helyedben, mert az összes nagyzoló tinip*csának -akik természetesen gazdagnak akarnak tűnni- replika MK virít a csuklójukon. Természetesen attól még a az eredeti óra értékéből nem vesz el, csak elég bosszantó, hogy ennyire szánalmasak egyesek és így akarják magukat tehetősnek mutatni. Én preferálom még a Hilfiger blézereket (blézert mindig hordok), valamint a Boss kabátokat. Ezekkel a darabokkal biztosan nem néznek majd csórónak.

2017. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha tisztába lennél a sznob szó jelentésével akkor nem irnál bu*ziságokat. 😒
2017. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A 3 asnak irtam
2017. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, valahogy igy gondoltam en is, egy ket ruhadarab es kiegeszito, olyan amit szinte mindennel lehet kombinalni. Koszonom a valaszokat :)
2017. jan. 17. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
A H&M webshopban a leárazás kategóriában NAGYON olcsó ruhák vannak, felsők 1000-1500 ft, nadrág 3500-5000 ft.
2017. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"úgy mint aki tehetős" Bocsi, de szerintem nagyon szánalmas az, aki úgy akar kinézni, mint aki tehetős, de közben ebayről/szabadkai piacról szerzi be a "márkás" ruháit. Szóval ezt ne csináld. Csak semmi (kamu) márkajelzés. Egy kínaiból (igen, kínaiból) és turiból is fel lehet öltözni stílusosan. Bár szerintem hülyeség gazdagabban tűnni, mint ami vagy.
2017. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!