Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A gazdag nők milyen márkájú...

A gazdag nők milyen márkájú ruhákat viselnek/honnan öltözködnek legtöbbször?

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 13:57
 1/9 Mrs.Nobody válasza:
100%
Kazar, peek&cloppenburg, michael kors, givenchy, griff, ilyesmi
2016. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 7. 14:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Jobban mondva a választ. :D
2016. szept. 7. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magassarku: Manolo Blahnik, Dolce&Gabbana Kosztum: Chanel, Taska: Louis Vuitton, Hermes, Oscar de la renta, Armani, Gucci, Prada, Ora: Michael Kors, Rolex, Hublot Nyaklanc: Chanel, Alsonemu: Calvin Klein, Napszemüveg: Gucci, Prada, Miu miu
2016. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kimerítő választ! :)


Tehát jórészt dizájnercuccokról van szó.

2016. szept. 7. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A Michael Kors óra és a Calvin Klein alsónemű kétlem hogy 20 éves kor fölött különösebben vonzó lenne.

Ha magyar gazdagokról van szó, egyáltalán nem biztos hogy a felsorolt márkákat veszik, hiszen ezek nálunk nagyon korlátozottan kaphatóak. Illetve az se mindegy hogy mennyit kell reprezentálniuk. Akinek nem kell, az van hogy úgy néz ki mint bármelyik másik ember, nem mondanád meg hogy gazdag.

2016. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
A felsorolt márkák azért közel sem merítik ki a választ. Designer dolgok, itthon kevés helyen kaphatók, így sokan külföldről is vásárolnak. Michael Kors alsó kategória a designer termékek között, pont ugy, mint a peekben kapható márkák.
2016. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem felsorolt márkák közül egyedül a Michael Korst nem szeretem, nekem az tucat. Korlátozottan kaphatóak tényleg a designer cuccok, de én pl. elmegyek Bécsbe, vagy egy-egy külföldi út alkalmával vásárolok.
2016. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Kors manspsag mar inkabb ciki, par eve volt meno.
2016. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!