Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A bundák és a bőrkabátok...

A bundák és a bőrkabátok miért olyan drágák? Nektek is tetszik? Milyen korosztály vagytok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Azért drágák mert drágák az alapanyagok és mert az emberek drágán is megveszik.


A bundától kimondottan irtózom. Ma, amikor ugyanazon az áron hozzáférhető olyan meleg ruházat, ami általában még jobb is, mint a szőrme, nagyon etikátlan ötletnek tartom, hogy állatokat egész életükben köpésnyi ketrecben tartanak, aztán lemészárolnak csak azért, hogy bundában parádézzon valaki, akinek amúgy erre semmi szüksége nincs, hiszen a taxi és az Operaház bejárata közt nem fagyna meg enélkül. Persze más a helyzet azokkal a sarkvidéki vagy természeti népeknél, akik vadásznak, az elejtett állatot az utolsó porcikájáig feldolgozzák és a bőrét/szőrméjét is használják. Az teljesen rendben van.


A bőrrel kicsit megengedőbb vagyok, pl. hordok bőrcipőt. Az ipari állattartásban úgyis keletkezik bőr, de ruhának nem szeretem, nem tetszik.

2017. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert állatok halnak meg értük. Még jó, hogy drágák. Nem tetszik semmi ilyesmi. Viszont rengeteg jó minőségű, olcsóbb műszőrme, műbőr kabát van. Semmi szükség állatok leölése egy kabát miatt. Nem attól lesz az ember menő.
2017. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Én sosem vennék fel bundát, de vannak emberek, akik nagyon fázósak, nekik sajnos nem sok lehetőségük van. Az igazi bunda még mindig melegebb, mint a műszőrme, szóval ha valaki az egészsége miatt hord ilyet, nem elítélendő.
2017. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Bunda és bőr is jöhet.
2017. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es mennyi idős vagy?
2017. jan. 20. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Szeretem a bundákat :) 20l
2017. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miyen bundákat szeretsz?
2017. jan. 21. 19:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"akik nagyon fázósak, nekik sajnos nem sok lehetőségük van"


Baromság.


A mai technológiai ruházatok lényegesen jobbak, mint a szőrme és a bőr. Elég elmenni a legközelebbi Decathlonba és a szőrme töredékéért kapsz jobban hőszigetelő, vízlepergető és mégis szellőző ruházatot.

2017. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Örülök akkor, ha így van. Régen nem nagyon volt olyan műszőrme, ami annyira meleg lett volna, mint az eredeti.
2017. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. Műszőrme valszeg ma sincs. De megfelelő ruházat van.
2017. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!