Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pull & Bear, Bershka méretezés?

Pull & Bear, Bershka méretezés?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és 30 vagy max 32 nadrágokat szoktam hordani. Magasságom 180 cm. Eddig h&m-ből vásároltam pár farmert vagy nadrágot de a Bershka vagy Pull & Bear-ből is szerettem volna rendelni, mert vannak eléggé olcsón dolgok de nem tudok a méreten elmenni, mert ott 36-kezdődnek a méretek. Valaki el mesélné ott ez, hogy működik?

2017. jan. 18. 13:19
 1/1 anonim válasza:

Már lehet nem veszed hasznát, de azért leírom. A 34-es a 28-as, a 36-os a 29-es, a 38-as a 30-as, stb...

Én azonban amikor először rendeltem két farmert a Bershkában a "méretemben", vissza kellett küldenem, mert nem jött rám. Azóta viszont tudom, hogy nagyobb méret kell mint ha mondjuk "Ashes to Dust" nadrágot veszek.

A Pull and Bearnél most készülök először rendelni, remélem, hogy ott nem lesz probléma a méretezéssel. :)

2017. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!