Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltertot vagy hogy...

Milyen melltertot vagy hogy vegyekek ala?

Figyelt kérdés

[link]

Az en ruhamnak is olyan elol mellnel a kivagasa. Sajnos nincsenek hu de nagy melleim. 70/A csak. De szombatra kell szalagavatora ruha es egy boltba se volt egy ruha se olyan hu de jo. Meg ez a legigazibb talan. Na szoval kicsi a mellem es igy nem nez ki jol a ruha. Ha viszont veszek ala egy melltartot akkor mar jobban all. Lattam ilyen ontapados melltartot. Az jo megoldas lenne? Ott maradna egy estet?

Vagy csereljem ki egy masik ruhara aminek nincs ilyen kivagasa?



2017. jan. 22. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Ez a ruha pont hogy kis mellre való... Szerintem mondjuk elég közönséges.
2017. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak a kozepso resze olyan a ruhanak. De elbizonytalandotam nagyon. Szinhazba nem mennek nagyon ilyenbe. Lehet a legjobb az lesz ha visszaviszem. Az ilyeneket inkabb egy buliba vennem fel.
2017. jan. 22. 12:19
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] lehet erre cserelem majd. A csipke sokkal alkalmibb es ilyenbe mar inkabb elmegyek szinhazba
2017. jan. 22. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ala nem kell melltarto, csak ragaszd le a bimbodat, hogy ne usson at. Mi a baj a kis mellel? Ez pont olyan alkatra valo.
2017. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak nem illik sztem egy szalagavatora vagy szinhazba
2017. jan. 22. 13:21
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

Visszavittem es azt a csipkeruhat amit neztem pesten, azt nalunk levoben nem arultak. Ezert ez lett, de ez jobb is mint az. Koszonom a segitsegeteket

2017. jan. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!