Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 22 éves fiú vagyok, közel 190...

22 éves fiú vagyok, közel 190 cm magas és alig több, mint 80 kg. Hosszú ideje nem tudok hízni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem edzeni, akkor csak 60-65 kg lehettem hasonló magassághoz. Eleinte könnyen és gyorsan fejlődtem, aztán jó ideig stagnáltam. Sikerült "felmennem" körülbelül 86-87 kilóig, de ebben volt azért felesleges zsír is. Ezt sikerült ledolgoznom, most olyan 81-82 kg vagyok. Több, mint fél éve stagnálok, akárhogy edzek, akármit és akárhogy eszek, nem tudok hízni, sem izomban, sem zsírban. Ilyen kis girnyó maradok örökre? Mit tudok tenni?
2017. jan. 22. 19:11
 1/7 A kérdező kommentje:
A célom az, hogy 90 kg felett legyek tartósan, viszonylag alacsony testzsírszázalékkal (10-12% már elég lenne nekem akkor súly mellett).
2017. jan. 22. 19:13
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha vastagabbak lennének a karjaim, lábaim, szélesebb a hátam, nagyobbak a mellizmaim...ehhez ha lenne egy kis "hasam", nem lenne gond. De semmilyen szinten nem tudok már hízni.
2017. jan. 22. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Orulj neki. 80-82 kg a leheto legtokeletesebb suly ehhez a magassaghoz. Egyaltalan nem girnyo, hanem egeszseges es ha sokat edzettel, akkor valoszinuleg haj egy deka sincsen rajtad, csak az izom nyom ennyit. Ne akarj zsirdiszno lenni, egyaltalan nem vonzo a tobbseg szamara egy kover ember, a "100 kg alatt nem ferfi a ferfi"-elmelet pedig mar reg nem tartja magat.
2017. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
"Zsírdisznó" természetesen nem akarok lenni, de akkor is keveslem a jelenlegi súlyomat, ha tükörbe nézek, vékonynak látom magam.
2017. jan. 22. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Bárcsak látnék olyan magas srácokat akik se nem kövérek se nem izompacsirták.

Szerintem pont jó a súlyod a magassághoz, mivelhogy edzettél is én inkább amolyan vékony-szálkás testalkatúnak képzellek, ami nekem személy szerint bejön.

A legjobb lenne ha egy személyi edzőt kérdeznél meg ha már edzeni jársz, ő biztosan hasznosabb tanácsokkal látna el, mint az itteni válaszolók.

2017. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért a magas emberek többsége nem kigyúrt vagy kövér, köztük a legtöbb a vékony testalkatú, biztosan látsz ilyeneket is.
2017. jan. 22. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha elkezdtél edzeni, akkor most már mindig vékonynak fogod látni magad. 105 kilósan is. Mert soha nem elég nekik.
2017. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!