Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak egyáltalán olyan fiúk,...

Vannak egyáltalán olyan fiúk, akiknek tetszik az ilyen nadrág egy nőn? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


tegyük fel, hogy egy csinos, ápolt, igényes lányról van szó.



2017. jan. 25. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Nem hiszem :)

'90-es években biztosan volt.

2017. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Annyira nekem sem tetszik. Talán 20 évvel ezelőtt lehettek ezek divatok.
2017. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Igen, tetszik.

Én Floridában élek(19 éves), rengeteg lány hord ilyet az utcákon.

Itt divat. :) Retro

2017. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már egy pár éve visszatéretek a divatba, szóval nagyonis 'trendik' manapság. persze nem a vidéki diszkókban:D
2017. jan. 25. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szűk szabás / testre simuló forma jobban bejön. Jobban érvényesül benne a nő alakja.
2017. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy divat, de nagyon előnytelen és szinte egy nőn sem áll jól.
2017. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem tetszik!

És megmondom őszintén nem függ a ruha attól h valaki ápolt, igényes csinos...stb!

Mindenki valakinek valamiért szép!

Én hülyét kapnék ha a kedvesemen ez lenne!

2017. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Utálom... egyszerűen ocsmány pont mint a boyfriend nadrág.

Rettenet hogy a nők nagy része nem érzi hogy ez gáz mint ízléses, pedig a nők szeretnek a stílusérzékükkel jönni hogy kifinomultabb, de ez sajnos ilyenkor nem mutatkozik meg. Mármint ha a stílusérzék alatt nem azt értjük hogy ő veszi meg az 1.000.000 ilyen nadrágot abban a boltban az 1.000.000. sárga bakancshoz.

2017. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Nekem tetszik.

Ezek a testre cuppanó farmerek iszonyat unalmasak már, mint valami kötelező egyenruha, hordja mindenki, akkor is ha görbe, x a lába, vagy 120 kiló. Az elmaradhatatlan térdkivágással meg még kommerszebb, mint ha a fröccsöntő gépről estek le volna ezek a lányok. 12 egy tucat.

2017. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

#8 igazat szólsz. :D


De a nőknek az tetszik, amit az elmebeteg blogokon meg glamúrban meg hasonló anti-nő médiaszemetekben promóznak ezerrel.

Lásd a skála reklámot. Ott van a csajszi, baromi jól néz ki farmerben, sima felsőben, normális hajjal. Erre átöltözik ilyen ronda, semmilyen "nőies" ruhába, drájvettertaft haja lesz és hú, most már milyen jól néz ki.


A sok buta nő meg benyalja, mert még akkor is hápognak, ha megmutatod neki, a tévé és média pontosan hogyan mossa az agyukat. :D

2017. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!