Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk! Szerintetek lehet dögös...

Fiuk! Szerintetek lehet dögös egy grunge stílusu csaj? És lányok ti mit gondoltok erről a stílusról?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Lány/nő vagyok, nekem személy szerint baromira tetszik a stílus, annak ellenére hogy egyáltalán nem így öltözködöm, a személyiségemhez kicsit sem passzolna. De ha máson meglátom megirigylem amiért úgy néz ki:P
2017. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Én imádom! Szeretek ilyen stílusú emberekkel találkozni, jó érzés őket látni. Nekem mindig a szabadságot és az önmegvalósítást juttatja eszembe. ❤ 17/l
2017. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Hat nem tudom, nekem nagyon nem jon be, mert en pont az ellentetje vagyok. Elegansan oltozkodom, vagy "lezser" elegansan, de mindenkepp az egyszeru, letilsztult darabokat szeretem, csakis az egyszinueket, abbol is a fekete, szurke, sotetkek, bezs, feher, pasztell szineket (pl puder rozsaszin). Kockas, mintas polokat nem hordok, de meg egyszinu polot is ritkan, vagy blezerrel.

Nem gond, ha te grunge stilusban oltozkodsz, foleg ha tizes eveid kozepen jarsz, majd ugyis kinovod/kikupalodsz.:) Regen en is hordtam olyan darabokat, hogy visszanezve a fejemet fogom, hogy hogy tudtam olyan ruhakat felvenni. Gondolok itt a nagyon feltuno szinu ruhakra, cipokre. Most mar az akkori enem teljes ellentetje vagyok.

2017. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Utolso voltam 19/L
2017. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is ehez a stílushoz sorolnám magam , eddig nem nagyon érdekeltt mit gondolnak az emberek rólam de most megragadtam az alkamat és hát megkérdeztem. :D Örülök a pozitív visszajelzésnek , válaszaitokat köszönöm. :))
2017. jan. 25. 18:33
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

Nekem bejön a stílus, én is így öltözködöm.

14/l

2017. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 opened paradise ***** válasza:
61%
Az eredetit szerettem,a mostani tucat,Tallys ribist nem.
2017. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nagyon tetszik :) Nem kérdés, hogy elég dögös tud lenni 22/F
2017. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Jo hogy fiukhoz szolt a kerdes...

Az elso harom ! Igaz?


Amugy igen tetszik.

2017. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy? :D


Ők a gyengéim ^^

Imádom


18/f

2017. jan. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!