Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha kihípóztam az...

Mit tegyek ha kihípóztam az új, fehér, szövet converse cipőmet és besárgult?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Fehérítő, véletlenül se hypo, az sárgít :( Pl Vanish, Clorox, csak nem tudom a talprész mennyire szereti ezeket az anyagokat...
2010. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

clorox nemjó.. mert én a fehér nadrágomat akartam vele fehéríteni, és attól is oan sárga lett...

hypóval mostam ki énis a tornacipőmet, de nekem szép fehér lett. mármint nem sima hypóba, hanem a vízbe tettem azt is:)

2010. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogadd a gratulációkat, mert szerintem semmit sem tudsz vele tenni és a garancia sem cseréli ki :S
2010. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leginkább dobd ki, és hordj normális cipőt. :) Ha meg lány vagy, akkor ez triplán igaz.
2010. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek...amugy fiú vagyok..most vettem előszőr fehér cipőt:) hát így jártam...majd kipróbálom azokat amiket ajánlottatok.
2010. máj. 7. 13:09
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy én ugy csináltam h egy vödörbe beáztattam forróvízbe és átkeféltem hipós kefével aztán kiöblítettem
2010. máj. 7. 13:10
 7/7 anonim válasza:
Az kaputt. sajna
2010. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!